banner6

“Daha iyi olacağız”

banner37

AKSA Süper Lig ekibi Cihangir’de teknik direktör Toygar Davulcu, ikinci devre çalışmalarının aralıksız sürdüğünü söyledi

“Daha iyi olacağız”
banner151 banner143

Ahmet ÖZYAŞAR

Mesarya bölgesinin Süper Lig temsilcisi Cihangir, ligin ikinci devre hazırlıklarını oldukça sıkı bir şekilde sürdürüyor. Devre arası çalışmaları kapsamında 5 günlük kampa giren takım ile ilgili teknik direktör Toygar Davulcu değerlendirmelerde bulundu.

“Özgüven eksikliğimiz ortadan kalktı”


Davulcu, ikinci devrenin başlaması itibarıyla tüm futbolseverlerin farklı bir Cihangir izleyeceklerini vurgulayarak şu açıklamalarda bulundu:


“Takımın başına geçtikten sonra kupa maçı dahil çıktığımız tüm karşılaşmalarda güzel sonuçlar aldık. Bu durumda takımın üzerinde olan özgüven eksikliği ile moral bozukluğunu tamamen ortadan kaldırdı.”

“Daha iyi bir Cihangir izlettireceğiz”


“Özellikle bu maçlarda takımın gösterdiği mücadele ve kazanma azmi beni oldukça mutlu etti. Şu an itibarıyla Acapulco’da kampa girdik. Bu kamp çalışmalarını tamamladıktan sonra hiç ara vermeden kendi tesislerimizde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Genel olarak takımın çalışma temposu oldukça iyi durumda. Ligin ikinci devresi itibariyle herkes daha iyi olan bir Cihangir izleyecek. Şu an Cihangir’in ligde bulunduğu sıra ben dahil hiç kimseyi mutlu etmiyor.”

“Kupada hedefimiz final”


“Amacımız çok çalışarak ve sürekli kazanarak ligi bitirebileceğimiz en iyi yerde bitirmek. Bununla beraber kupada final hedefimiz var. Oyuncu grubum çok yetenekli ve bunu da başaracak güçte. Ayrıca takım içerisinde çok iyi bir hava var. Zaten ara transfer döneminde hiç kimsenin takımdan ayrılmak istememesi bunun en güzel örneğidir. Bunun yanında takıma bir transfer yapmak istiyoruz ve bununla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Gecesini gündüzüne katan başta başkanımız olmak üzere takımımız için çalışan herkese sonsuz teşekkür ederim”.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104