Daireler çeyrek finalde

Her yıl düzenlenen "Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası"nda çeyrek finallere gelindi. Hasan Ramadan Cemil anısına oynanan turnuvada toplam 14 takım iki ayrı grupta mücadele etti ve gruplardaki son maçlar önceki gün oynandı

Daireler çeyrek finalde
  • 20 Eylül 2018, Perşembe 11:05

A Grubu’nda Merkezi Cezaevi, Tarım Bakanlığı, Telefon Dairesi ve Gümrük Dairesi, B Grubu’nda Polis Genel Müdürlüğü, Maliye Bakanlığı, İhtiyat Sandığı, Sayıştay Başkanlığı adını çeyrek finale yazdıran takımlar oldu.

 

Çeyrek finaller 25 Eylül Salı günü


Gençlik Gücü Halı Sahası’nda gerçekleşen turnuvada çeyrek final maçları 25 Eylül Salı günü saat 19.00’da başlayacak.

 

A Grubu Puan Durumu

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  P

1.Cezaevi  6  5  0  1  54  23  15

2.Tarım
B.  6  4  0  2  26  31  12

3.Telefon  6  4  0  2  34  34  12

4.Gümrük  6  3  0  3  33  28  9

5.Devlet Hast.  6  3  0  3  26  27  9

6.Elektrik
6  2  0  4  23  32  6

7.KİKEV  6  0  0  6  20  41  0

 

B Grubu Puan Durumu

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  P

1.Polis  6  6  0  0  60  6  18

2.Maliye  6  5  0  1  37  25  15

3.İhtiyat  6  3  0  3  47  39  9

4.Sayıştay  6  3  0  3  26  35  9

5.Diş İşleri  6  3  0  3  43  44  9

6.Meclis  6  1  0  5  23  43  3

7.Din İşleri  6  0  0  6  34  78  0

 

Çeyrek Final Programı:

25 Eylül Salı

Saat 19.00 Merkezi Cezaevi-Sayıştay Başkanlığı

Saat 20.00 Polis G. M.-Gümrük Dairesi

Saat 21.00 Tarım Bakanlığı-İhtiyat Sandığı

Saat 22.00 Maliye Bakanlığı-Telefon Dairesi

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 4 4 0 0 6 12
2 BAF ÜLKÜ YURDU 5 3 1 1 6 10
3 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 5 3 1 1 5 10
4 CİHANGİR GSK 5 3 1 1 2 10
5 GÖNYELİ SK 5 3 0 2 4 9
6 GENÇLİK GÜCÜ TSK 4 2 2 0 6 8
7 ÇETİNKAYA TSK 5 2 2 1 0 8
8 TÜRK OCAĞI LİMASOL 5 2 0 3 4 6
9 GİRNE HALK EVİ 5 2 0 3 4 6
10 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 5 2 0 3 2 6
11 LEFKE TSK 5 1 3 1 0 6
12 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 5 1 2 2 -3 5
13 ESENTEPE KKSK 5 1 1 3 -10 4
14 BİNATLI YSK 5 1 0 4 -8 3
15 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 5 0 3 2 -9 3
16 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 5 0 2 3 -9 2
yukarı çık