Dairelerde Vergi ile Cezaevi finali

banner37

Dairelerde Vergi ile Cezaevi finali
banner90
banner8

Bu yıl 10’uncu kez gerçekleşen devlet daireleri arası halı saha futbol turnuvasında finalistler belli oldu. Merhum Hasan Ramadan Cemil anısına gerçekleşen Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda bu yıl Vergi Dairesi ile Merkezi Cezaevi takımları finalist oldu.


Yarı finalde Gümrük Dairesi ile Gelir ve Vergi Dairesi takımları karşı karşıya geldi. Vergi Dairesi takımı 5-0’lık skorla adını finale yazdıran ilk takım oldu. Yarı final ikinci maçında Merkezi Cezaevi rakibini 7-3 mağlup etti ve adını finale yazdırdı.

Üçüncülük ve final pazartesi


Üçüncülük ve final maçı 14 Aralık Pazartesi akşamı Göçmenköy Arslan Bıçaklı Halı Sahası’nda gerçekleşecek. Saat 18.00’de üçüncülük maçı saat 19.00’da ise şampiyonluk maçı başlayacak.


banner134
Karşılaşmalar sonrası düzenlenecek törende turnuvaya katılan 14 takıma ve turnuvaya katkı koyanlara ödüller dağıtılacak.

En centilmenler


Hasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda her yıl büyük ödül verilen en centilmen takımlar bu yıl Din İşleri ve İhtiyat Sandığı takımları oldu.


Bu yıl turnuvada mücadele eden yaşı en büyük futbolcu olan Raif Ertürk’e (59), katılan tüm takımlara, dereceye girenlere, hakemlere, turnuvanın başından sonuna kadar organizasyonun yanında olan Foto Evliya’ya ve basın kuruluşlarına ödüller takdim edileceğini belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75