Dairelerin şampiyonu Gelir ve Vergi

banner37

Hasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası 2020 muhteşem bir final gecesi ile tamamlandı

Dairelerin şampiyonu Gelir ve Vergi
banner90
banner8

Bu yıl 10’uncusu organize edilen Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası sona erdi. Hasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası 2020 üçüncülük maçında Gümrük ve Rüsumat Dairesi, Devlet Piyangoları’nı 5-3 mağlup ederek üçüncü oldu.


banner134
Gelir ve Vergi Dairesi’nin 3-1 önde olduğu final maçında Merkezi Cezaevi takımı 4-3 öne geçti. Gelir ve Vergi Dairesi daha sonra bulduğu gollerle tekrar 5-4 öne geçti. Maçın bitimine 1 dakika kala Merkezi Cezaevi beraberlik golünü buldu ve 5-5’lik eşitlikle normal süre tamamlandı. Talimatname gereği direk penaltı atışlarına geçilen finalde kazanan 10-9’luk skorla Gelir ve Vergi Dairesi oldu.

Ödüller dağıtıldı


Final maçları sonrası düzenlenen törende katılan takımlara, hakemlere, turnuvaya katkı koyanlara ve dereceye girenlere ödülleri dağıtıldı. Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay, Ramadan Cemil İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkanı Işın Ramadan Cemil ödülleri takdim etti. En centilmen takımlar İhtiyat Sandığı ile Din İşleri takımı da kupalarını aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75