Darts ve Efes “yine birlikte”

banner37

Darts ve Efes “yine birlikte”
banner90
banner99

Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu (KKDF) ile Efes Pilsen Cypex Co. Ltd. arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. Sponsorluk anlaşması gereği 2020-2021 sezonunda süper lig ve birinci lig, Efes Pilsen Süper Darts Ligi, Efes Bilsen Birinci Darts Ligi adı altında oynanacak.


Sponsorluk anlaşmasına Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu Başkanı Gürtap Davutoğlu ile Efes Pilsen Cypex Co. Ltd. Saha Satış Müdürü Murat Piro imza koydu.

Davutoğlu: Sonsuz teşekkür ederiz


banner134
Darts Federasyonu Başkanı Gürtap Davutoğlu, Efes Pilsen Cypex Co. Ltd.’nin darts sporuna her yıl destek verdiğini belirterek, “Efes bize hep destek ve tam destek olmuştur. Tüm dünyada yaşanan Covid-19 salgını nedeniyle oluşan ekonomik sıkıntılara rağmen darts sporuna yaptıkları katkıdan dolayı sonsuz teşekkür ederim” dedi.

Piro: Dartsı yalnız bırakmak istemedik


Cypex Co. Ltd. Saha Satış Müdürü Murat Piro, darts sporuna katkıda bulunmaktan dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi. Şirket olarak darts sporuna yaptıkları katkıların sosyal sorumluluk projesi içerisinde değerlendirdiklerinin altını çizen Piro, “Tüm dünyada ekonomik anlamda ciddi bir daralma söz konusudur. Biz şirket olarak dartsı yalnız bırakmak istemedik ve her yıl olduğu gibi bu yıl da elimizden geldiğince katkı koyduk” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75