Davulcu: Sağlık şartları netleşmeli

banner37

Lefke, mesafeli idmanlara başladı. Yeni sezon hazırlıklarına yeniden başlayan ekipler arasında bulunan Lefke, Covid 19 salgını nedeni ile ara verilen sportif çalışmalara vaka sayısındaki düşüş dikkate alınarak kademeli olarak yeniden başlatılması ile birlikte kendi sahasında çalışma yaptı. Teknik Direktör Toygar Davulcu hazırlıklarla ilgili değerlendirmelerde bulundu

Davulcu: Sağlık şartları netleşmeli
banner99

Can İPCİOĞLU

“İdmanların dozu artacak”


banner134
Toygar Davulcu sezon başı hazırlıklarda sporcuların daha çok aerobik ve bireysel çalıştıkları için zorluk yaşamayacaklarını fakat iki hafta sonra idman dozunu artırmaya başlamaları gerektiğinin altını çizerek bir an önce olumlu gelişmeler olması temennisinde bulundu. Davulcu, futbol müsabakalarının başlangıç tarihinin belli olmaması nedeni ile huzursuz olduklarını bu yüzden Futbol Federasyonu’nun maçların başlaması için ortaya koyduğu şartların Devlet yetkililerinin yardımları ile sağlanmasını beklediklerini ifade etti.

“Oyuncularımız motivasyon kaybı yaşıyor”


Oyuncuların mart ayından itibaren bir çöküş içerisinde olduğunu, bir başlayan bir duran futbol nedeni ile onların da psikolojilerinin bozulduğunu belirten Davulcu, belki de oyuncularının bu korkularını yok etmek için psikologlardan destek alabileceklerini söyledi. Motive kaybı yaşandığını ve oyuncularını yeniden sağlıklı bir şekilde futbola döndürmek arzusunda olduklarını vurgulayan Toygar Davulcu, daha güzel futbol günlerini yaşamak istediklerini belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75