Davutoğlu “Yukarıyı hedefleyeceğiz”

banner37

K-Pet Süper Lig’in güçlü ekiplerinden Baf Ülkü Yurdu Teknik Direktörü Gökmen Davutoğlu, takımın ilk devredeki performansı, transfer planları ve ikinci devre hedefleri ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu

banner87
Davutoğlu “Yukarıyı hedefleyeceğiz”
banner90
banner99

Levent TEZEL

. K-Pet Süper Lig’de ilk devreyi 24 puanla yedinci sırada tamamlayan Güzelyurt ekibinde teknik direktör Davutoğlu, ilk devrede sezon başı hedeflerinden daha çok puan topladıklarını, ilk 10 hedefini de tutturup devreyi 7. sırada bitirdiklerini, ancak daha gidecek çok yolları, yapacak çok işleri olduğunu dile getirdi.

“Eksiklerimizi gördük”


Teknik Direktör Davutoğlu, ilk devrenin kadro açısından da eksiklerini görmede kendileri adına ayrıca çok yararlı geçtiğini, özellikle dar kadroda yaşanan sakatlık ve cezalarda karşılarına çıkan güçlüklerden kendilerine önemli dersler çıkardıklarını belirtti. Bu nedenden dolayı kazanabilecekleri bazı maçlarda olmayacak puanlar kaybettklerine vurgu yapan Davutoğlu, kadroyu genişletmek için de çalışmalarını yürüttüklerini söyledi.

“Transfer hareketli geçecek”


Kendilerinin ilgilendikleri futbolcular kadar, başka takımların da kendi futbolcuları ile ilgilendiğini belirten Gökmen Davutoğlu, Ahmet Can’ı kadrolarına kattıklarını, Çetinkaya’dan Ümitcan transferi için de bu futbolcunun İngiltere’den dönmesini beklediklerini kaydetti. Küçük Kaymaklı’nın transfer listesine koyduğu isimlerle ilgili olarak da bu kulüple görüşmelerini sürdürdüklerini kaydeden Davutoğlu, bu konunun da cuma gününe kadar netleşeceğini düşündüğünü dile getirdi.


Göçmenköy’ün ısrarla istediği Ahmet Hatay ile ilgili olarak ise açık konuşan Davutoğlu, bu futbolcunun bir bedeli olduğunu ve ödenmesi halinde bu transfere onay vereceğini, çünkü elde edecekleri bedelle Ahmet’in yerine transfer yapmak zorunda olduklarını vurguladı.

“Kamp için Girne düşünülüyor”


Devre arası kampı için Girne’yi düşündüklerinin altını çizen Davutoğlu, Acapulco veya Pia Bella Otel’den birinde şartlara göre kamplarını gerçekleştireceklerini ifade etti. Kupadan elendiklerini ve artık tüm motivasyonlarını lige yönelttiklerini belirten Gökmen Davutoğlu, ikinci devrede toplayacakları puanlarla daha üst sıraları hedefleyeceklerini de sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108