Dedekorkut: Fizik ve mental olarak iyiyiz

banner37

Türk Ocağı Teknik Direktörü Ahmet Dedekorkut, yoğun bir çalışma programı uygulayarak haftanın 6 günü idman ile lige hazırlandıklarını, 2 aylık aradan sonra oyuncuları ile karşılaştığında onları fiziki olarak da mental olarak iyi gördüğünü söyledi.

banner87
Dedekorkut: Fizik ve mental olarak iyiyiz
banner90
banner8

Can İPCİOĞLU

Türk Ocağı ligde üst sıralarda kupada ise yarı finale çıkmış bir takım konumunda iken salgın nedeni ile verilen aradan sonra futbolcuların idmanlardaki istek ve azimlerinden memnun olduğunu söyleyen Dedekorkut, oyuncularının ve kendisinin futbolu ne kadar özlediklerini sahaya inince çok daha iyi gözlemlediğini vurguladı.

Sakat futbolcular sahada


Takımda Levan ile Idan’ın sakatlıklarının tamamen düzeldiğini ve takımla antrenman yaptıklarını ifade eden  Dedekorkut, sadece Doğukan’ın sakatlığının devam ettiğini belirtti. Takımların bazılarının bıraktıkları yerden daha iyi bazılarının da daha kötü performans gösterebileceğini belirten Dedekorkut, bunun normal sayılması gerektiğini vurguladı. Tecrübeli teknik adam son olarak Futbol Federasyonu’nun Nicosia Group Kıbrıs Kupası’nın da maç takvimini bir an önce hazırlamasını beklediklerini bunun kendi hazırlıklarına ışık tutacağını açıkladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75