banner6

Dedekorkut: Ümidimiz daha yüksek

banner37

Süper ligin Girne bölgesi ekiplerinden Türk Ocağı ikinci devrede daha güçlü olmak istiyor

Dedekorkut: Ümidimiz daha yüksek
banner99

Özel Haber - Can İPCİOĞLU

   Türk Ocağı ligde ilk devrede topladığı 10 puan ile düşme çizgisinin biraz üzerinde devreyi tamamlarken ilk devre boyunca oynadığı futbolun puan olarak karşılığını alamamaktan memnun olmadı.

   Devre arasında yaptıkları 4 günlük kamp ve oynadıkları hazırlık maçları ile çok iyi hazırlandıklarına olan inancını dile getiren Teknik Direktör Ahmet Dedekorkut, bu kez çok iyi çalışmanın semeresini alacaklarını söyledi. İlk yarıda çok iyi oynadıkları maçlardan puan kaybı yaşadıkları gibi iyi oynamadıkları maçları da puan ile tamamladıklarını fakat bunun kendisi için yetersiz olduğu yorumunu yaptı. Takımın yaşadığı sorunlar nedeni ile daha iyi olma şanslarını iyi oynadıkları karşılaşmalarda kullanamadıklarını ifade eden Dedekorkut, ikinci devrede daha iyi olabilmek adına umutlarını taze tuttuklarını açıkladı. Ara transfer döneminde kadrolarına kattıkları İbrahim Köse, Ömer Gül ve Tuğberk Karataş’ın takıma katkı yapacak isimler olduğunu söyleyen Türk Ocağı Teknik Direktörü Ahmet Dedekorkut, Kıbrıs Kupası’nda kendi sahalarında Pazar günü oynayacakları İncirli maçını kazanıp kupada yollarına devam etmek istediklerini de sözlerine ekledi.

Remzi döndü, yabancı geldi

   Türk Ocağı’nda uzun süredir kadro dışı konumunda bulunan Remzi Betmezoğlu yönetimle yaptığı görüşmenin ardından yeniden antrenmanlara inme kararı alırken, önceki günkü idmanda yer aldı.

Kadrosunu güçlendirme adına çalışmalarını sürdüren sarı-siyahlılar, Gambialı Ousman Sillah’ı kadrosuna dahil etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104