banner6

Değirmenlik’in ihracı

banner37

Birinci’den eleştiri: Sen federasyonsun, tüccar değilsin

Değirmenlik’in ihracı
banner99

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu başkanlığı için yarışan ancak yarışı kaybeden futbol menejeri Tekin Birinci, federasyonun Değirmenlik Spor Kulübü’nü ligden ihraç etmesini sosyal medya hesabı üzerinden eleştirdi. 
Birinci’nin paylaşımı şöyle:
“Federasyon önce 1 oyuncunun futbol hayatını bitirdi ṣimdi de bir kulüp dolusu oyuncunun geleceğiyle oynuyor hem de haksız olduğu bir konuda...
Sen Federasyonsun "tüccar" değilsin. Ticarethane iṣletmen. Sanane be geri dönen ya da ödenmeyen cekten??? Ha bir sonraki transferde ödenmeyen borçlardan dolayı transfer yasağı verebilin lafım yok ama ne demek oyuncuyu zorla eski kulübüne geri döndürecen? Köle tüccarımısınız? Sizin amacınız insanların futbol oynamasına olanak sağlamak olması lazım herkesi futboldan soğutmak değil ..... Gerçekten geliṣmeleri hayret içinde üzüntüyle izlemekteyim.... Her iki tarafi da sağduyuya davet ederim . 
Olması gereken Göçmenköy parasının kalanını faiziyle alsın, Burak futbola ve takımına dönsün federasyonla Değirmenlik arasındaki kavga da bitsin... Gönül bunu arzu eder.....”

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2023, 12:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104