banner6

Demir yumruk ara vermiyor

banner37

Demir yumruk ara vermiyor
banner150 banner150 banner151 banner143

KKTC milli boksörü demir yumruk lakaplı Metin Turunç çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Kendine ait spor salonunda haftanın altı günü Rus Antrenörü Denis Chekalev ile devam eden Turunç, kendisini çok iyi hissettiğini belirtirken, tek eksiğinin müsabaka olduğunu söyledi.


Haftanın altı gününü çift idmanla geçirdiğini ifade eden Turunç, Covid-19 sebebiyle uzun zamandır müsabaka yapamadığını ancak kendisini her zaman hazırda tutması gerektiğini söyledi.

Müsabakalara Covid-19 engeli

Rus Antrenörü Denis Chekalev ile çok iyi hava yakaladığını, ve formunu daha yukarıya çektiğini söyleyen Turunç, müsabaka için girişimde bulunduklarını ancak dünyayı saran Covid-19’un tüm yaptıkları girişimlere engel olduğunu söyledi.


Yeni yılın bitmesine sayılı günler kala tek temennisinin 2020’de yaşanan talihsiz ve şansızlıkların son bulmasıyla birlikte yeni yılın her şeyden önce tüm İslam alemine sağlık getirmesi olduğunu söyledi.


Geçtiğimiz günkü çalışmada Metin Turunç’a destek amacı ile oğulları Şener Efe ve Ahmet’de destek vermek üzere salonda yerini aldı.

banner343
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110