Denktaş anısına kapıştılar

Taekwondo Federasyonu tarafından KKTC Kurucu Cumhurbaşkanı Merhum Rauf Raif Denktaş anısına düzenlenen Taekwondo Karate Budo Martıalarts Kırış Şampiyonası yapıldı

Denktaş anısına kapıştılar
  • 06 Ocak 2019, Pazar 11:47

Müsabakalarda dereceye sporculara ödüllerini federasyon başkanı Eyüp Zafer Gökbilen, federasyon, bölge kulüp temsilcileri verdi.

Bayanlar Kırış Müsabaka Sonuçları:

1.Kategori: 1.Pınar Akarpınar, 2.Mukaddes Akbaş, 3.Tuba Şener

2.Kategori: 1.Zehra Karip, 2.Esma Özbiçer, 3.Betül Ceylan

3.Kategori: 1.Ana Tüysüz, 2.Gülcan Abdullah, 3.Gülizar Koç

4.Kategori: 1.Elena Pakhomova, 2.Sinem Akyüz, 3.Didem Yener

5.Kategori: 1.Canan Külahçıoğlu, 2.Sevgi Karataş, 3.Gülay Özipek

6.Kategori: 1.Suyumkan Baki Kızı, 2.Hatice Şahin, 3.Laden Özipek

7.Kategori: 1.Masal Akarpınar, 2.Hande Sütçü, 3.Kardelen Suiçmez

 

Erkekler Kırış Müsabaka Sonuçları:

1.Kategori: 1.Samuel Mawuye, 2.Mahmut Colayır, 3.Ahmet Düzdaban

2.Kategori: 1.Arda Öztürk, 2.Kerim Karpuz, 3. Sinan Öztürk

3.Kategori: 1.Oğulcan Doğan, 2.Alex Tüysüz, 3.Zeynel Yıldırım

4.Kategori: 1.Nikita Gordeev, 2.Denktaş Karamahmutoğlu, 3.Haluk Koç

5.Kategori: 1.Muhammet T. Selçuk, 2.Muhammet R. Telli, 3.Bahadır Ceylan

6.Kategori: 1.Kıvanç Çağlin, 2.Ege Bayraktar, 3.Ömür Ulaş Küçükkal

7.Kategori: 1.Arda Yılmaz, 2.Osman Minifoğlu, 3.Taner Kara

8.Kategori: 1.Yaman Doruk Durmaz, 2.Andrei Conoval, 3.Rıdvan Kara

9.Kategori: 1.Mehmet Taha Gidemen, 2.Emirhan Edalı, 3.Eren Külahçıoğlu

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 15 11 2 2 21 35
2 YENİCAMİ AK 15 10 3 2 21 33
3 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 15 10 0 5 14 30
4 CİHANGİR GSK 15 8 3 4 2 27
5 GÖNYELİ SK 15 8 2 5 6 26
6 TÜRK OCAĞI LİMASOL 15 7 3 5 11 24
7 BAF ÜLKÜ YURDU 15 7 3 5 11 24
8 ÇETİNKAYA TSK 15 7 3 5 1 24
9 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 15 7 2 6 -4 23
10 LEFKE TSK 15 6 4 5 0 22
11 GENÇLİK GÜCÜ TSK 15 4 4 7 -5 16
12 BİNATLI YSK 15 4 2 9 -11 14
13 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 15 2 7 6 -18 13
14 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 15 2 5 8 -17 11
15 GİRNE HALK EVİ 15 2 2 11 -14 8
16 ESENTEPE KKSK 15 2 1 12 -18 7
yukarı çık