banner6

Derbi günü

banner37

Derbi günü
banner150 banner151 banner143

Levent TEZEL

   K-Pet Süper Lig bugün ülkemizin önemli derbilerinden birine tanık olacak. Ligde lider durumda bulunan Yenicami ile istikrarsız bir görüntü çizen Küçük Kaymaklı kozlarını Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadyumu'nda paylaşacak.

Mertdin: Bizim için çıkış maçı olacak

   Küçük Kaymaklı Teknik Direktörü Muharrem Mertdin, Yenicami ile oynayacakları karşılaşmaya bir çıkış maçı olarak baktıklarını ifade etti. Mertdin, karşılaşmayı kesin olarak kazanmak için mücadele edeceklerini, maçın zorluk derecesinin büyüklüğünün farkında olduklarını ve ona göre hazırlıkların tamamlandığını dile getirdi. Dün akşam Malpas Hotel'de kampa girdiklerini belirten Mertdin, Hüseyin Adal ve Mehmet Kaygısız'ın sakatlıklarının sürdüğünü, bu oyuncularının durumunun maç saati belli olacağını söyledi.

Devecioğlu: Kayıp yaşamak istemiyoruz

   Yenicami Teknik Direktörü Sedat Devecioğlu kritik Küçük Kaymaklı karşılaşmasını kazanmak için ellerinden geleni yapacaklarını, ligde kayıp yaşamak istemediklerini söyledi. Takımının formda olduğunu, futbolcularının istekli oluşlarının kendilerini sevindirdiğini dile getiren Devecioğlu, ligde takipçileri ile aradaki puan farkını aynen sürdürmek istediklerini söyledi. Devecioğlu, Erbay, Adil, Hüseyin Sadıklar ve Mouse'nın sakatlıkları bulunduğunu, Adil'in ayrıca sarı kart cezalısı olduğunu da vurguladı.

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2016, 12:45
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110