banner6

Devecioğlu: Maçların başlamasını bekliyoruz

banner37

Koronavirüs nedeniyle ara verilen liglerin başlama kararı sonrasında takımlar hız kesmeden hazırlıklarına devam ediyorlar

Devecioğlu: Maçların başlamasını bekliyoruz
banner150

banner150

banner99

Levent TEZEL

K-Pet Birinci Lig’de 22 hafta itibarıyla lider Mesarya’nın en yakın takipçisi Dumlupınar 14 galibiyet, 4 beraberlik, 4 mağlubiyetle 46 puan topladı. Dumlupınar rakip filelere 41 gol atarken kalesinde gördüğü gol sayısı ise sadece 9’da kaldı. Dumlupınar’da teknik direktör Sedat Devecioğlu, takımının hazırlıkları ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

“Fiziksel kapasiteyi artırıcı idmanlar yapıyoruz”


K-Pet Birinci Lig’de liderin takipçisi Dumlupınar’da teknik direktör Sedat Devecioğlu, yaptıkları antrenmanların gidişatından memnun olduğunu, oyuncularının büyük bir istek ve hırsla çalıştıklarını görmenin kendisini memnun ettiğini ifade etti. Devecioğlu, haftada 6 gün aralıksız çalıştıklarını, çalışmalarda fiziksel kapasitelerini arttırıcı antrenmanlar yaptıklarını ve bir an önce maçların başlamasını beklediklerini ekledi.
 


Havaların sıcak olması nedeniyle bundan etkilenmemek için antrenmanları akşam saatlerinde yaptıklarını kaydeden Sedat Devecioğlu, liglerin başlayacağı dönemdeki sıcak havaların takımları ne kadar etkileyeceğini ise bekleyip görmek gerektiğini de dile getirdi.

“Yonpaş Arena’nın zemini muhteşem”


Teknik direktör Sedat Devecioğlu, çalışmalarını yaptıkları yeni antrenman sahaları Yonpaş Arena’nın zemininin süper olduğunu ve çalışmalar için son derece elverişli olmasından ziyadesiyle memnun olduğunu kaydetti. Devecioğlu, genç takımdan yaptıkları takviyelerle toplamda 24 futbolcunun tam katılımı ile çalışmalarını sürdürdüklerini, başkan ve yöneticilerin bir dediklerini iki etmeyen tavırlarının da moral motivasyonlarını çok yukarılara taşıdığını dile getirdi.


Devecioğlu, yapacakları hazırlık maçları ile ilgili olarak ise 3 Haziran’da Gönyeli, 6 Haziran’da Düzkaya ve 13 Haziran’da ise Küçük Kaymaklı ile hazırlık maçları yapacaklarını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104