banner6

Devlet sorunu çözmeli

banner37

K-Pet Süper Lig ekibi Gönyeli’de kulüp başkanı Mehmet Çıldır, uzun süredir duran futbolumuz ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Devlet sorunu çözmeli
banner150 banner150 banner151

Ahmet ÖZYAŞAR

Futbolumuzdaki belirsizlik devam ederken, ülke futbolunun geleceği ile ilgili futbol paydaşları açıklamalar yapmaya devam ediyor.

“Dünyada futbol devam ediyor”


K-PET Süper lig ekibi Gönyeli’de kulüp başkanı Mehmet Çıldır uzun süredir duran futbolumuz ile ilgili yaptığı açıklamada sorunun artık kulüpler üstü bir sorun olduğunu ve sorunun çözümünün devlet olduğunu vurguladı. Çıldır, tüm dünyada futbol devam ederken ülkemizde devam etmemesinin düşündürücü ve üzücü olduğunu belirtti.

“Futboldan herkes ekmek yiyor”


Ülkemizdeki futboldan, futbolcusundan malzemecine kadar birçok kişinin ekmek yediğini ve bu belirsizliğin birçok insanı ekonomik anlamda zor durumda bıraktığını söyleyen Çıldır, devletin artık önlemler alması gerektiğini vurguladı. Mehmet Çıldır, ilk olarak Sağlık Bakanlığının futbol için temaslı takip sistemini değiştirmesi gerektiğini ve herhangi bir takımda çıkacak pozitif vaka olayında tüm takımın karantinaya alınmaması gerektiğini söyledi. PCR testleri ile ilgili devletin üzerine düşen görevler olduğunu belirten Mehmet Çıldır, kulüplere kesinlikle bu konuda devlet tarafından yardım edilmesi gerektiğini vurguladı.

banner343
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110