Doğan'a kim dur diyecek?

banner37

Sercan, Bayram, C. Yaşınses ve Felix’i kadrosuna katan Girne ekibi, şimdi de Hasan Piro, Billy Mehmet ve Çağrı’nın peşine düştü

banner87
Doğan'a kim dur diyecek?
banner8

Can İPCİOĞLU

Son yıllarda zirve mücadelesi yapmasına karşın şampiyonluk yakalayamayan Doğan Türk Birliği, yeni sezona farklı bir transfer politikası uygulayarak kadroya yeni oyuncularla takviye yoluna gitmeyi tercih etti.

Transferde hızlı bir giriş yaparak Sercan Demirman, Bayram Anday ve Cemal Yaşınses’ı sarı lacivertli renklere bağlayan Bayar Piskobulu başkanlığındaki yönetim, yabancı oyuncu olarak da ülke futbolunu bilen ve geçtiğimiz sezon başarılı bir performans gösteren Baf Ülkü Yurdu’ndan Felix’i kadrosuna katmıştı.

 

Yeni hedefler Hasan Piro, Billy Mehmet ve Çağrı

Doğan Türk Birliği’nin 2 yabancı kontenjanını yapacağı yeni takviyelerle doldurup transferi kapatacağı düşünülürken, yeni bir transfer harekâtı başlatıldı. Girne ekibi, Alsancak Yeşilova’nın başarılı file bekçisi Hasan Piro ve aynı takımın golcüsü Billy Mehmet için nabız yoklamaya başladı. Bu konuda yapılan girişimlerin olumlu ilerlemesi ile adeta iştahı kabaran Doğan Türk Birliği’nin son olarak sezonu Lefke’de kiralık tamamlayan K. Kaymaklı’nın sağ kanat oyuncusu Çağrı Kıral konusunda da adım attı.

 

Yeniler neler kazandıracak?

Geçmiş sezonlarda takım kadrosuna çok daha az takviyeler yapmasına karşın şampiyonluk yarışını son haftalara kadar kovalamayı başaran Doğan Türk Birliği’ndeki bu değişikliğin takıma neler kazandıracağı konusunda meraklı bir bekleyiş başlarken, ilgilenilen oyuncuların da transferi halinde şampiyonluğun en önemli adaylarından birisi olacağı ifade ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2018, 10:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner108