banner6

Doğu'da can pazarı

banner37

K-Pet Süper Lig’de alt sıraları çok yakından ilgilendiren maçta doğu bölgesi takımları Dumlupınar ve Mormenekşe Cuma günü Dr. Fazıl Küçük Stadı’nda karşılaşıyor

Doğu'da can pazarı
banner150 banner151 banner143

Ahmet ÖZYAŞAR

Bir nebze nefes alabilmek adına her iki takımın mutlak galibiyet istediği maçla ilgili Dumlupınar cephesi kazanmaktan başka çarelerinin olmadığını söylerken, Mormenekşe cephesi ise kazanıp ligin ikinci yarısına en iyi şekilde hazırlanmak istediklerini belirtti.

Borataş: Ligin dibini hak etmiyoruz

Dumlupınar Teknik Direktörü Mustafa Borataş takım olarak ligin dibini hak etmediklerini ve bunu değiştirme adına çok çalışmaları gerektiğinin altını çizdi. Cuma günü bire bir rakipleri Mormenekşe ile çok önemli bir maça çıkacaklarını belirten Borataş, amaçlarının bu maçtan puan alarak devreye moralli girmek olduklarını söyledi. Mustafa Borataş takımda cezalı veya sakat oyuncu bulunmadığını belirtti.

Cantürk: Takımımı tanımaya başladım

Yaklaşık 2 hafta önce göreve gelen Mormenekşe Teknik Direktörü Hüseyin Cantürk takımını artık iyice tanımaya başladığını ve eksik yönlerini gördüğünü belirtti. Devrenin son maçı olan Dumlupınar maçından galip gelmekten başka şansları olmadığını belirten Cantürk, bu maçı kazanıp ligin ikinci devresi için çok ciddi çalışmaları gerektiğinin altını çizdi. Transfer çalışmalarına başladıklarını ve kamp dönemine kadar bu çalışmaları bitirmek istediklerini söyleyen Cantürk, ligin ikinci devresinde farklı bir Mormenekşe izlettireceklerine dair inanç belirtti.  Cantürk,Yusuf Beyazi’nin cezalı, M.Fuat’ın da sakat olmasından dolayı Dumlupınar maçında oynayamayacağını da sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2016, 10:35
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110