banner6

Doğuda zor randevu

banner37

K-Pet Süper Lig’in alt sıralarını ilgilendiren önemli maçta yarın Mormenekşe ile Mağusa Türk Gücü, Cemal Balses Stadı'nda karşı karşıya gelecek

Doğuda zor randevu
banner151 banner143

Ahmet ÖZYAŞAR

Bu zorlu mücadele öncesinde Mormenekşe Teknik Direktörü Hüseyin Cantürk ile Mağusa Türk Gücü Teknik Direktörü Kılıçali Kahraman, maçla ilgili görüşlerini açıkladı.

Cantürk: Altı puanlık maç

Mormenekşe Teknik Direktörü Hüseyin Cantürk, Mağusa Türk Gücü maçının 6 puanlık bir maç olacağını ve rakipleri ile puan farkının açılmaması için mutlaka kazanmaları gerektiğinin altını çizdi.

   Kupa galibiyetinin moralleri yükselttiğini belirten Cantürk, bu zorlu maça tam kadro hazırlandıklarını, eksik veya cezalı oyuncuları olmadığını söyledi. Sahalarında oynayacakları ilk lig maçında güzel bir oyun oynamak istediklerini belirten Cantürk, tüm futbolseverleri bu maça davet etti.

 

Kahraman: Zor maç olacak

   Mağusa Türk Gücü Teknik Direktörü Kılıçali Kahraman, zor bir maça çıkacaklarını ifade etti. GAÜ-Çetinkaya galibiyetini taçlandırmak adına bu maçı kazanmaları gerektiğini söyleyen Kahraman, rakiplerinin ligin ilk devresine göre çok değişiklik yaptığını ve iyi bir kadro kurduklarını belirtti.

   Mormenekşe'nin sahasında ilk lig maçına çıkacağını da hatırlatan Kahraman, bu maça iyi hazırlandıklarını, kaleci Türkkan ve yabancı oyuncuları Kabore dışında eksikleri olmadığını sözlerine ekledi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2017, 12:05
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104