Dönüşümüz muhteşem olacak

banner37

Bu sezon Birinci Lig’de mücadele edecek Gençler Birliği’nde başkan Rifat Berkel iddialı konuştu

banner87
Dönüşümüz muhteşem olacak
banner90
banner99

Ebru AKGÜR


Geçtiğimiz sezon Süper Lig’e veda ederek 1.Lige düşen ve yeni sezon için transfer çalışmalarına erken başlayan Gençler Birliği’nde Başkan Rifat Berkel hedef ve projelerini gazetemize açıkladı. Camianın toparlanması adına maddi ve manevi çalışmaları olduğunu ifade eden Berkel, yeniden Süper Lige yükselmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Maddi sıkıntımız yok


Geçtiğimiz sezonlarda yaşanan maddi krizden oldukça fazla etkilenen ve Süper Lig’e düşen İskele ekibi yeni sezon için bütçe sıkıntısını giderdi. Başkan Rifat Berkel, “sponsorlarımız ile yaptığımız anlaşmalar ve ileriye dönük yapacağımız gelir getirici projeler ile maddi sıkıntı yaşamayacağız. Benim başkan olduğum dönemden itibaren kulübün herhangi bir borcu bulunmamaktadır” dedi.

3 yerli, 1 yabancı alınacak


Teknik direktör Hasan Topaloğlu ile anlaşmalarının ardından transfer listesini oluşturduklarını aktaran Başkan Rifat Berkel, “ transfer çalışmalarını erken bitirmek istiyoruz. Mevcut oyuncularımızı kadroda tutarak 3 yerli 1 de yabancı futbolcu alarak transferi noktalamak istiyoruz. Hedefimiz yeniden Süper Lig’e çıkmaktır, dönüşümüz muhteşem olacak” dedi.

Aydın Yılmaz’da sona doğru


Geçtiğimiz günlerde ülkemize gelen eski Galatasaray’lı orta saha oyuncusu Aydın Yılmaz ile masaya oturan Rifat Berkel, büyük ölçüde anlaşma sağladı. Aydın’ın primleri konusunda ufak tefek pürüzlerin kaldığı ve kısa zamanda bu pürüzlerinde çözülebileceği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 11:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75