banner6

Dörtyol hedefe kilitlendi

banner37

Dörtyol hedefe kilitlendi
banner150 banner151 banner143

AKSA Birinci Lig’de ilk devreyi lider tamamlayan SFC Dörtyol’da ikinci devreye yönelik kamp çalışmaları tamamlandı. Acapulco Resort Convention Spa Hotel’de gerçekleştirilen kamp çalışmaları oldukça güzel ortamda verimli bir şekilde gerçekleşti.


Dört günlük kamp programı çerçevesinde sabah ve öğleden sonra olmak üzere günde çift antrenman yapan SFC Dörtyol, Lefke ile de bir hazırlık maçı yaptı. Antrenmanların dışında yönetici, teknik kadro ve futbolcuların çok iyi diyalog kurmaları, birliktelik ve arkadaşlık bağlarını geliştirmeleri moral motivasyon açısından da önemli olurken, kampa ön plana çıkan unsurlar olurken, verimli bir şekilde tamamlanmış oldu.

Kamp ziyaret edildi


Acapulco Resort Convention Spa Hotel’de ikinci devreye yönelik çalışmalara yoğun bir şekilde kamp programı ile devam eden SFC Dörtyol kafilesi ile birlikte olan başkan Erhan Öztürk, isim sponsoru SFC sahibi Rifat Berkel, direktörü Birol Şöför’ün kampı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler alınırken, yapılan ziyaret moral motivasyonu üst düzeye çıkardı.
 

Güç depolandı


3 Ocak’tan beri çok yoğun bir şekilde ikinci hazırlık dönemi çalışmaları sürdüren Mesarya’nın yeşil beyazlı ekibi, kamp boyunca çabukluk, kuvvet, koordinasyon, dayanıklılık ve taktiksel olarak yapılan antrenmanlarda futbolcuların istekli, arzulu, gayretli ve disiplinli bir şeklide çalışmalarından son derece memnun olduğunu belirten Teknik Direktör Ahmet Ogan, iyi ortamda gerçekleştirilen kampta güç depolayarak tamamlandığının altını çizdi.

Ogan: Sorumluluğumuzu biliyoruz


SFC Dörtyol’da sezon öncesi, sezon içerisinde ve Nicosia Group Kıbrıs Kupası maçında sakatlık geçiren futbolcularla birlikte takım kadrosunda yaşanan sıkıntıların yapılan transferlerle giderildiğini ifade eden teknik direktör Ahmet Ogan, mevcut kadroya önemli katkılar sağlayacağına inandıkları Eren Aktaş, Rifat Kanıöz, Yaşar Solel, kaleci Fatih Şimşek ile kadronun genişletildiğini belirtti.


İkinci devre her zaman çok zor geçtiğini, her maçın final havasında olduğuna vurgu yapan Ogan, lider olmanın verdiği sorumlulukla maçlara çıkacaklarını söyledi.


Ogan, ikinci devrede hedefe ulaşabilmek için işi baştan sıkı tutarak çalışmalara yoğun bir şekilde devam edeceklerini, sorumluluklarının bilinci içerisinde olduklarını ifade etti.

Çalışmalar sürüyor


Ligin ikinci devresine yönelik yapılan hazırlıklara ara vermeden devam eden SFC Dörtyol’da dün İncirli ile yapılacak hazırlık maçı sonrasında akşam SFC Direktörü Rifat Berkel tarafından futbolculara Pennara meyhanesinde (İnönü) moral yemeği verildi.


Son etap çalışması 21 Ocak Cuma akşamı yapılacak son antrenman ve 22 Ocak Cumartesi günü Çanakkale ile yapılacak son hazırlık maçı ile çalışmalarını tamamlayacak SFC Dörtyol, ikinci devre ilk maçı olan Çetinkaya karşılaşması hazırlıklarına 24 Ocak Pazartesi’nden itibaren başlayacak.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110