Dörtyol, sezonu açtı

banner37

Dörtyol, sezonu açtı
banner99

Mesarya’nın yeşil beyazlı ekibi Dörtyol, resmi sezon açılışı gerçekleştirdi. 17 Mayıs’tan beri yeni sezon 1. hazırlık dönemi çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren yeşil-beyazlı ekibi Dörtyol A takım resmi sezon açılışı yaptı. Dörtyol Stadı’nda gerçekleştirilen sezon açılışına başkan Erhan Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, teknik direktör Ahmet Ogan yardımcı antrenör Korhan Kotbaş ve 28 futbolcu katıldı.


Dörtyol, sezon öncesi yaptığı transferlerden imza attırdığı kaleci Ahmet Vatanseven, Eren Karer, Ergün Kozandağ, imza aşamasında olduğu isimlerde açılışta yer alırken, izinli olan kaleci antrenörü Mustafa Özkaraman, Ferhat Oruç, Volkan Şengül katılmadı.

banner134
Hazırlık maçları


Dörtyol’da hazırlık maçları başlıyor. 22 Temmuz Perşembe günü 1.Lig ekiplerinden Çanakkale ile karşılaşacak olan Dörtyol, ikinci hazırlık maçında 24 Temmuz Cumartesi günü 1.Lig ekiplerinden Değirmenlik ile karşı karşıya gelecek. Yeni sezon öncesinde 12 hazırlık maçı oynayacak olan Dörtyol, son hazırlık maçında 1.Lig ekiplerinden Maraş ile 9 Eylül Perşembe günü oynayacak. 

Kamp

Dörtyol, 30 Temmuz-3 Ağustos tarihleri arasında Girne’de kamp yaparak çalışmalarına devam edecek. Beş günlük kamp süresinde yedi antrenman, Süper Lig ekiplerinden Türk Ocağı ile de bir hazırlık karşılaşması oynayacak olan Dörtyol, kamp dönüşü sonrasında 4-5 Ağustos tarihleri arasını izinli geçirecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75