Dörtyol’da Seyis’in yerine Ogan geldi

banner37

banner87
Dörtyol’da Seyis’in yerine Ogan geldi
banner90
banner99

   K-Pet 1. Lig’de Dörtyol’da görevinden istifa eden Teknik Direktör Batu Seyis’nin yerine Teknik Direktör Ahmet Ogan göreve getirildi. Geçtiğimiz gün bir araya gelen Dörtyol Spor Kulübü başkanı Erhan Öztürk, Asbaşkan Ergün Görsay ile Teknik Direktör Ahmet Ogan arasında yapılan görüşmelerden sonra anlaşmaya varıldı. SBS Home Desıgn mağaza sahibi asbaşkan Ergün Görsay’ın ofisinde Teknik Direktör Ahmet Ogan ile sözleşme imzalandı. Tarihinde ilk kez 1.Lig’de mücadele eden Dörtyol ile anlaşma sağlayan Teknik Direktör Ahmet Ogan ayağının tozuyla takımla birlikte ilk antrenmanına akşam saatlerinde çıktı. Dörtyol’un yeni Teknik Direktör Ahmet Ogan birlikte çalışacağı teknik kadro da yardımcı antrenör Korhan Kotbaş, kaleci antrenörü Mustafa Özkaraman görev yapacak.

Hedefimizden Şaşmadık

   Dörtyol Spor Kulübü Başkanı Erhan Öztürk, tarihlerinde ilk kez 1. Lig’de mücadele etmenin zorluklarını yaşadıklarını belirterek, geride kalan altı haftada bekledikleri sonuçları alamadıklarını söyledi. Teknik Direktör Batu Seyis’in istifa etmesi ile birlikte yeni arayış içerisine girdikleri belirten Başkan Erhan Öztürk, ligi iyi tanıyan Teknik Direktör Ahmet Ogan ile anlaşarak göreve getirdikleri açıkladı. Dörtyol Spor Kulübü Başkanı Erhan Öztürk, ligdeki hedeflerinden şaşmadıklarını ifade ederek, görevden ayrılan Teknik Direktör Batu Seyis’e de yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı da ayrıca teşekkür etti.

Başarıya Ulaşabileceğimize İnanıyorum

   Dörtyol Spor Kulübü’nde teknik direktörlük görevine getirilen Ahmet Ogan, ligde geride kalan altı hafta sonunda beklenilen sonuçların alınamadığına vurgu yaparak, yeni başlayan süreç içinde birlik, beraberlikle Dörtyol’un hedefleri doğrultusunda başarıya ulaşabileceklerine inandığını belirtti. Başkan Erhan Öztürk ve yönetim kuruluna güvenerek göreve getirdiklerinden dolayı teşekkür eden Ahmet Ogan, sezon başı oluşturulan kadronun kaliteli bir kadro olduğunun altını çizerek, yeni başlayan süreçte çok çalışmaları gerektiğini belirtti. Tarihinde ilk kez 1. Lig’de mücadele etmenin dezavantajları olduğunu, ancak ilk devre adına kalan maçlarda toplayabilecekleri maxsimum puanları toplamak istediklerini belirten Ahmet Ogan, çok iyi çalışan başkan, yöneticiler, futbolcular ve içerde dışlarda daima yanlarında olan taraftarlarımız ile birlikte iyi işler yapacaklarına inancının tam olduğunu ifade etti. Hazırlık dönemi ve sezon başından beşinci haftaya kadar takımda görev yapan Teknik Direktör Batu Seyis’e de hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Ahmet Ogan, Dörtyol’un başında ilk sınavını 26 Ekim Cumartesi günü evinde Çanakkale karşısında verecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108