Dostluk kazandı

banner37

Mağusa Türk Gücü Spor Kulübü tarafından organize edilen iki toplumlu dostluk karşılaşması oynandı

banner87
Dostluk kazandı
banner90
banner8

Ahmet OGAN

Mağusa Türk Gücü altyapı takımları ile Güney Kıbrıs Olympiakos Famagusta altyapı takımları dostluk karşılaşmasında karşılaştı. Gazimağusa Canbulat Stadı’nda gerçekleştirilen organizasyona Mağusa Türk Gücü ile Olympiakos U10-U11 takımları katılırken, Mağusa Türk Gücü Kulübü Başkanı Koralp Bozkurt, yönetim kurulu üyeleri, antrenörler ve taraftarlar da maçları takip etti.

U10 Olympiakos, U 11 MTG’nin  

Mağusa Türk Gücü ile Olympiakos Famagusta U10 (10 yaş altı) takımlarının mücadelesinde gülen taraf 3-2 skorla Olympiakos Famagusta oldu. Zevkli çekişmeli geçen karşılaşmada minik sporcuların performansı görülmeye değerdi. Mağusa Türk Gücü ile Olympiakos Famagusta U11 (11 yaş altı) takımlarının minik sporcularının performansı da alkış aldı. Kıbrıslı Türk minik sporcular Karan Fuat, Deniz Şeren, Efe Kaptan’ın Olympiakos Famagusta U11 takımında forma giydiği karşılaşmada, minik sporcuların güzel haretketleri izleyicilerden büyük beğeni kazandı. Mağusa Türk Gücü U11 takımı müsabakayı 3-2 kazandı. Mağusa Türk Gücü U11 takımına galibiyeti getiren golleri Aras Karakılıç (2), Sıtkı Seven atarken, Olympiakos Famagusta’nın gollerini ise Deniz Şeren ve Sofokilis kaydetti.   

Olympiakos Famagusta’da 3 Kıbrıslı Türk futbolcu forma giydi

Olympiakos U11 altyapı takımında Kıbrıslı Türk futbolcuların forma giymesi dikkat çekti. Güney Kıbrıs Olympiakos Famagusta U11 altyapısında bulunan Karan Fuat, Deniz Şeren ve Efe Kaptan dostluk karşılaşmasında Mağusa Türk Gücü U11 takımına rakip oldu. Karşılaşma içerisinde Kıbrıslı Türk futbolcularımızın performansları beğenildi. MTG Kulübü Başkanı Koral Bozkurt ve yönetimi karşılaşmaların ardından kulüp lokalinde misafir ettikleri Olympiakos ve Mağusa Türk Gücü U10-11 takımlarını ağırladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75