Driftte final günü

Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulübü ve Drift NEU organizasyon işbirliğiyle düzenlenen Kuzey Kıbrıs 2018 Drift Şampiyonası final yarışı bugün Cemsa Sporting Center’de yapılacak.

Driftte final günü
  • 09 Aralık 2018, Pazar 10:47

Çağın ÖZILGAZ

Ulusal şampiyona ve özel kupadan oluşan iki yarışta toplam 25 yarışmacı mücadele edecek.


Geçtiğimiz hafta içinde pistte çalışma yaparak yeni bir parkur ortaya çıkaran organizasyon komitesi, KKTC Drift tarihinin en hızlı ve güvenli pistini hazır hale getirdi.


 

Program

08.30-09.00 Sporcu Bilgilendirme toplantısı

09.00-09.30 Antrenmanlar

09.30-10.30 Sıralamalar

10.30-11.00 Sporcu Bilgilendirme toplantısı

11.00-13.00 Ulusal Şampiyona finalleri

13.00-13.30 Ara

13.30-14.00 Seyirci selamlama geçişi

14.00-16.30 Özel Yarış finalleri

16.30-17.00 Ödül Töreni

 

Kayıt Listesi:

1-Enver Haskasap

2-Akay Akbil

3-Ahmet Öksüzoğluları

4-Erdoğan Aşık

5-Bekir Özsusuzlu

6-Kerim Beşok

7-Ömer Soyer

8-İzer Özvurulmuş

9-Ilgaz Toros

10-Tolga Reyhan

11-Yusuf Acemoğlu

12-Yusuf Çocuk

13-Ülkü Erçoban

14-Cafer Aracılar

15-Selim İzhakoğlu

16-Kemal Türcan Ardalı

17-Ayşen Şahin

18-Aziz Bağrıkara

19-Edim Macila

20-Özge Boran

21-Buğra Döveç

22-Connor Shannahan

23-Jack Shannahan

24-David David

25-Sodas Sodas

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 23 18 3 2 45 57
2 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 23 18 2 3 39 56
3 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 23 15 0 8 17 45
4 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 23 12 4 7 4 40
5 ÇETİNKAYA TSK 23 11 5 7 8 38
6 LEFKE TSK 23 11 4 8 7 37
7 CİHANGİR GSK 23 11 4 8 2 37
8 GÖNYELİ SK 23 10 3 10 2 33
9 TÜRK OCAĞI LİMASOL 23 9 4 10 4 31
10 BAF ÜLKÜ YURDU 23 8 6 9 3 30
11 GENÇLİK GÜCÜ TSK 23 8 4 11 -6 28
12 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 23 5 8 10 -24 23
13 BİNATLI YSK 23 6 3 14 -24 21
14 ESENTEPE KKSK 23 6 1 16 -22 19
15 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 23 3 7 13 -30 16
16 GİRNE HALK EVİ 23 3 2 18 -25 11
yukarı çık