Dum-Dum, hedeflerini belirledi

banner37

Dum-Dum, hedeflerini belirledi
banner99

Yonpaş Dumlupınar, 2021-22 futbol sezonu hazırlık döneminde basın mensupları ile bir araya geldi. Kulübün antrenman tesisi olan Yonpaş Arena’da gerçekleştirilen basın toplantısında tesisler tanıtıldı ve yeni sezon ile ilgili görüşler aktarıldı.

Devecioğlu: Geçen sezonki başarının en büyük sebebi kaliteli antrenman

Yonpaş Arena’da gerçekleşen basın toplantısında konuşan Teknik Direktör Sedat Devecioğlu, Yonpaş Arena tesisinin önemine değinerek, “Geçen yılki başarımızın en büyük sebebi de bu zeminde yaptığımız kaliteli antrenmandı” dedi. Devecioğlu, “Ülkemizde bugüne kadar kurulmuş en geniş teknik ekiple karşınızdayız. Sayımız kulüp doktoru ile 13 olacaktır” ifadelerini kullanarak teknik ekipte yer alan isimleri aktardı.

Teknik ekip

Devecioğlu, kendisi ile birlikte Takım Antrenörü Erdoğan Emiroğulları, Kaleci Antrenörü Hüseyin Mertol, Atletik Performans Antrenörü Mustafa Sakallı, maç ve Performans analizi Antrenör Sabri Deniz, Forvet Gelişim ve Duran Top Antrenörü Mete Ünlücan, sporcu Diyetisyeni Şöhret Ercen, Sporcu Psikoloğu Gözde Acaray, Fizyoterapist – Masör Mohab Hassan, Takım Fizyoterapisti Osman Vaiz, Kulüp Doktoru Nevzad Denerel ile Malzemeciler Hüseyin Peralı ve Erkan Mutela’nın olduğunu söyledi.

banner134

“Yaş ortalamamız düştü”

Devecioğlu, “İçerisinde bulunduğumuz 2021-22 futbol sezonunda 22 kişilik kadromuzun yaş ortalaması geçtiğimiz yıla oranla bayağı bir düşüş yaşadı. Bu yıl 23,2 olacak yaş ortalamamız ile muhtemelen ligin en genç kadrolarından biri olacağız. Bununla beraber kendi özkaynak oyuncularımızın gelişimine ağırlık vererek başa oynama hedefindeyiz. Üç yıl içinde de şampiyon olma hedefimiz var” dedi.

Evram: Doğru işler yapıyoruz

Kulüp Başkanı Mehmet Evram, Süper Lig'e gelirken birçok konuyu tamamlayarak yükseldiklerini, bunlardan birinin Yonpaş Arena olduğunu söyleyerek, bunun faydasını geçtiğimiz sezon gördüklerini belirtti. Yönetim olarak yeni bir vizyon ortaya koyarak takımı gençleştirdiklerini, altyapıya önem verdiklerini söyleyen Evram, bu noktada doğru işler yaptıklarına inandıklarını ifade etti. Sponsor desteğiyle, genç bir takımla Süper Lig'de ses getiren bir takım olacaklarına inancının tam olduğunu söyleyen Evram, yönetim olarak takıma güvendiklerini aktardı. Yeni projelerin devamında altyapının gelişimi olduğunu ifade eden Evram, gelecek yıldan itibaren hayal ettikleri ülkenin ilk altyapı tesisini hayata geçirmek için ellerinden geleni yapacaklarını sözlerine ekledi.

İkin: Sponsorluk desteğini kısa vadede düşünmüyoruz

Yonpaş Orman Ürünleri KKTC Bölge Direktörü Mehmet H. İkin, "Vizyon, misyon ve enerji olarak çok yakın bulduğumuz Dumlupınar yönetim kurulu ve camiası ile dayanışmaya girmişizdir. Amacımız eğitim seviyesi yüksek, dini hür, vicdanı hür, fikri hür,  kültürlü ve insanlığa faydalı gençlerin yetişmesine katkıda bulunmaktır. Sponsorluk desteğini kısa vadede düşünmüyoruz. 4 yıllık beraberliğimizde tüm desteklerimizi başarıya dönüştüren yönetim kurulu üyelerimize, hocalarımıza ve tüm sporcularımıza teşekkür ederim." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75