Dum-Dum sıkı çalışıyor

banner37

K-Pet Birinci Lig'in doğu bölgesi temsilcisi Yonpaş Dumlupınar, yeni sezon hazırlıklarını sıkı bir şekilde sürdürüyor. Teknik Direktör Sedat Devecioğlu, sezon başı koydukları Süper Lig hedefi için çok çalışmaları gerektiğini ve bunun farkında olarak idmanları sürdürdüklerini belirtti

Dum-Dum sıkı çalışıyor
banner90
banner8

Ahmet ÖZYAŞAR

Tempo yükseliyor


Devecioğlu, 3 haftadır oldukça disiplinli bir çalışma içerisinde olduklarını, bu durumdan çok memnun olduğunu, fakat kendisini en çok mutlu edenin çalışmaların ilk gününden itibaren tam kadro halinde çalışmak olduğunu vurguladı. Genç futbolcularla takviyeli 22 kişilik çok alternatifli bir kadro kurduklarını belirten Devecioğlu, bu durumun da takıma iyi yansıdığını söyledi.

Bolu'da kamp


banner134
Üç günlük kamp ile birlikte fiziksel ve taktiksel antrenmanlarını sıklaştırdıklarını belirten Devecioğlu, ağustos ayı sonlarına doğru Bolu'da kamp yapacaklarını kaydetti. Devecioğlu, 3 Ağustos günü Süper Lig ekibi Küçük Kaymaklı ile ilk hazırlık maçlarını da yapacaklarının altını çizdi.

Saha sorunu çözülüyor


Devecioğlu, yönetim kurulunun çok sıkı çalışarak hem transferleri bitirdiğini, hem de takımın ihtiyaçlarını gidermeye çalıştıklarını, bundan dolayı da kendilerine çok teşekkür ettiğini belirtti. Çalışmaların ilk gününden itibaren Dörtyol, Geçitkale ve Maraş sahalarında antrenman yaptıklarını, çim ekimi yapılan antrenman sahalarının ise kısa süre içerisinde hazır olacağını söyledi.

Transfer kapandı


Devecioğlu, transfer çalışmalarını kapattıklarını ve mevcut kadro yapılarını oluşturduklarını belirterek, kendileri ile anlaşma sağlanamayan Emir Dolu ve Turgut Kaçar’ın ise satış listesine konduğunu sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75