Dumancı: Beklemedeyiz

banner37

K-Pet Süper Lig ekiplerinden Binatlı’nın Kaptanı Ayhan Dumancı, ülkemizde Koronavirüs salgını nedeniyle duran futbol müsabakaları ile ilgili açıklamalarda bulundu

Dumancı: Beklemedeyiz
banner90
banner99

Güren TİLKİ

Dumancı, her zaman iyi bir aile olduklarını ve her zaman gerek yönetim gerekse de teknik ekiple hep iletişim içinde olduklarını kaydetti. Koronavirüs nedeniyle antrenman yapamadıklarını, buna çok üzüldüklerini dile getiren Dumancı, “hocalarımızın bize verdikleri program doğrultusunda antrenman yapıyoruz fakat birlikte çalışmak gibi olmuyor”dedi.

banner134
“Olağanüstü bir durum yaşıyoruz”


Şu an olağanüstü bir durum yaşadıklarını ve ligin başlamasını beklediklerini ifade eden Dumancı, “acele edip bir çuval inciri berbat etmeyelim” şeklinde konuştu.


Bu durumun tamamen temizlenmeden futbola geri dönmenin riskli olduğunu ifade eden Dumancı, tam geçti derken bir anda tekrar başa dönülmesi durumunda bunun hesabını kimsenin veremeyeceğini kaydetti.

“Karar beklenmelidir”


“Benim yüzümden biri hasta olursa veya ayni şekilde başkasından dolayı ben zarar görürsem kimse bunun hesabını veremez” diyen Dumancı, Sağlık Kurulu’nun vereceği kararı beklemek durumunda olduklarını, o zaman kendilerine düşen sorumluluklar neyse yapmaya hazır olduklarını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75