banner6

Dumlupınar, spor şenliği düzenliyor

banner37

Dumlupınar, spor şenliği düzenliyor
banner150 banner151 banner143

Ahmet OGAN


Yonpaş Dumlupınar altyapılar tarafından organize edilecek olan spor şenliği 24 Nisan Pazar günü yapılıyor. Dumlupınar Spor Kulübü “Tüm Çocuklar Birincidir” sloganı ile gerçekleştireceği spor şenliği turnuvası Dumlupınar Arena Çim Sahası’nda saat 10.00’da başlayacak.


2011-2012 doğumlu sporcuların mücadele edeceği “tüm çocuklar birincidir” spor şenliğine Yonpaş Dumlupınar, Cihangir, Gönyeli ve Sipahi takımları olmak üzere 4 takım katılıyor.
 

Göçer: Oyuncuların gelişimine destek oluyoruz


Dumlupınar Spor Kulübü Altyapılar Koordinatörü Mehmet Göçer, 24 Nisan Pazar sabah Dumlupınar Arenada gerçekleştirilecek olan “Dumlupınar Spor Kulübü tüm çocuklar birincidir spor şenliği” çekilecek kura sonucunda eşleşmeler yapıldıktan sonra turnuvanın başlayacağını belirtti.


Kulüp olarak yapmış oldukları çalışmalarla futbolcuların gelişimine katkı koymaya devam ettiklerini belirten Göçer, böylesi turnuvalarla da oyuncular maç oynayarak maç sayılarını artırmaya özen gösterdiklerini söyledi.
 


Yıldız futbolcuların hünerlerini ve yeteneklerini sergileyeceği “tüm çocuklar birincidir spor şenliğinde” ilk maçları kazanan takımlar final, kaybeden takımların üçünclük mücadelesi vereceği turnuva sonunda düzenlenecek ödül töreninde tüm takımlara kupalar yetkililer tarafından verilecek.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110