Dumlupınar'da Evram dönemi

banner37

Birinci Lig temsilcisi Dumlupınar'da olağan genel kurul yapıldı. Genel kurula tek aday olarak giren Mehmet Evram başkanlığa getirildi

banner87
Dumlupınar'da Evram dönemi
banner90
banner99

Ahmet OGAN

Olağan genel kurulda divan başkanlığı Raif Şerifoğlu, sekreterliği ise Erdal Kuruç yaptı. Genel kurulda söz alan Başkan Güneş Güneşoğlu, kulübü devraldıktan bugüne kadar geçen 8 yıllık süreç içerisinde yapmış oldukları faaliyetler hakkında bilgi verdi. Kulüp binasının hizmete girmesi gibi kalıcı yatırımlarının yanı sıra başta Dumlupınar Akademi olmak üzere genç ve A takım yapılarını düzenlemeye çalıştıklarını belirten Güneşoğlu, borçlu aldıkları kulübün kasasında para bırakarak devrettiklerine vurgu yaptı.


Güneşoğlu'nun konuşmasının ardından faaliyet ve mali raporlar okundu. 2017-2018 dönemine ait kulübün gelirlerinin 646 bin TL, giderin ise 645 bin TL olduğu ifade edilerek kulübün kasasında 919 TL bulunduğu üyelerin bilgine getirildi. Faaliyet ve mali rapor oybirliği ile onaylandı.

 

Tek aday Evram


Genel kurulda başkanlık seçimi için tek aday olarak müracaatta bulunan Mehmet Evram üyelerden aldığı onay ile yeni dönemde Dumlupınar Türk Spor Kulübü Başkanlığına getirildi. Evram, yaptığı konuşmada yeni sezonla ilgili projelerinden bahsetti. Dumlupınar sosyal tesis projesi inşasına başlama girişimlerin başlatıldığını, antrenman sahasının ışıklandırılacağını ifade eden Evram, görev süreleri boyunca sportif, idari ve tesis olanaklarını artırmak istediklerini belirterek, yeni sezonda hedeflerinin şampiyon olarak Süper Lig’e dönmek olduğunu kaydetti. Evram, yeni dönemde çalışacağı yeni yönetim kurulunu önümüzdeki hafta açıklayacak.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2018, 10:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75