banner6

Dumlupınar’dan anlamlı etkinlik

banner37

Dumlupınar’dan anlamlı etkinlik
banner150 banner151 banner143

Yonpaş Dumlupınar Akademi, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında akademi çocukları tarafından toplanan kışlık kıyafet ihtiyaçları SOS Çocuk Köyü, Aile Geliştirme Programı’nda kullanılmak üzere SOS Çocuk Köyü’ne teslim edildi.


Akademi çocuklarının imkanları dahilinde sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmelerine olanak sağlamak ve çocuklarımızın sosyal duyarlılıklarının artırılmasına katkıda bulunmak amacı ile dönem dönem bu tip projeler yürüttüklerini ifade eden Yonpaş Dumlupınar Kulüp Koordinatörü Asya Alpler, Akademi Koordinatörü Mehmet Göçer ve akademi eğitmenleri sayesinde bu projelerin hayata geçirildiğini ve sosyal sorumluluk projelerini iletişim içerisinde oldukları kurumlar ile işbirliği içerisinde yürüttüklerini ekledi. Akademi çocukları adına teslim Yonpaş Dumlupınar TSK A Takım oyuncusu Turgut Kaan Çoban tarafından yapıldı.


SOS Çocuk Köyü Derneği Aile Güçlendirme Programı yetkilileri yapılan destek için teşekkürlerini iletirken, benzeri sosyal sorumluluk prensiplerinin toplumumuzda kişiler ve kurumlar arasında artacağına inandıklarını ifade etti.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110