Düzdaban: Geleceğe umutla bakmalıyız

banner37

Futbol Federasyonu tarafından Koronavirüs salgını nedeniyle süresiz ertelenen ve sürecin tamamlanmasının ardından devam edecek olan liglerle ilgili K-Pet Birinci Lig takımı Karşıyaka’nın başkanı Ahmet Düzdaban düşüncelerini açıkladı

banner87
Düzdaban: Geleceğe umutla bakmalıyız
banner90
banner8

Ahmet OGAN

Futbol Federasyonu tarafından Koronavirüs salgını nedeniyle süresiz ertelenen ve sürecin tamamlanmasının ardından devam edecek olan liglerle ilgili K-Pet Birinci Lig takımı Karşıyaka’nın başkanı Ahmet Düzdaban düşüncelerini açıkladı.

“Sertoğlu’nun açıklamalarına tam destek veriyoruz”

Düzdaban, öncelikli olarak kendi sağlığımızın yanında ailemiz ve halkımızın sağlığı çok daha önemli olduğuna vurgu yaparak, ilerleyen sürecin ülkemiz adına iyi olacağı inancı içerisinde olduğunu söyledi. Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu’nun yapmış olduğu açıklamaların çok net olduğunu, kulüp olarak tam destek verdiklerini belirten başkan Düzdaban, “ligde kalan 8 haftanın oynanarak tamamlanacak olması ligilerimiz açısından adil ve hakkaniyetli bir şekilde sonlandırılmasının en doğru olacağı inancındayım” dedi.

“Ateşten gömlek giyerek görevi devraldık”

İlk devre ortalarında ateşten gömleği giyerek görevi devraldıkları dönemden bugüne kadar kulübün ekonomik yapısını düzeltme yönünde büyük çaba harcadıklarını belirten Düzdaban, ikinci devrede ise yapmış oldukları takviyelerle iyi bir ekip oluşturduklarını kaydetti. Düzdaban, Başbakan Ersin Tatar, Maliye Bakanı Olgun Amcaoğlu ve Futbol Federasyon başkanı Hasan Sertoğlu’na ülke futbolu için vermiş oldukları çaba ve yapmış oldukları katkılardan dolayı teşekkür edip, bu katkıların devam edeceği inancında olduğunu ifade ederek, geleceğe umutla bakmak istediğini de sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75