Efsanede Tunalı dönemi

banner37

Çetinkaya’da dün akşam gerçekleştirilen genel kurulda tek başkan adayı Ceran Tunalı istifa eden başkan Bülent Dizdarlı’dan görevi devraldı

banner87
Efsanede Tunalı dönemi
banner90
banner99

Covıd-19 süreci sonunda liglere devam edip etmeyeceği konusunda kararsızlık yaşanan ve son genel kurulda Başkan Bülent Dizdarlı’nın istifa kararı ile maçlara çıkacağı kesinleşen Çetinkaya’da dün akşam gerçekleştirilen başkanlık seçiminde tek aday Ceran Tunalı kulübün yeni başkanı oldu.


Çetinkaya’nın tarihi kulüp binasında gerçekleşen genel kurulda üyelerin onayını alan Tunalı, eski başkan Süleyman Yemen’den sonra kulübün en genç ikinci başkanı oldu.

“Üzerimize oynanacak oyunlardan çekincemiz yoktur”


Tunalı yaptığı açıklamada hedeflerinin geriye kalan 8 haftayı en iyi şekilde atlatmayı dile getirdiklerini ifade ederek, takıma ve teknik heyete olan inançlarının tam olduğunu ifade etti.


Ceran Tunalı, “Bizim üzerimize oynanacak oyunlardan hiçbir korkumuz çekincemiz yoktur. Yönetimimle birlikte önemli bir görev aldık. Özlediğimiz, hayal ettiğimiz Çetinkaya’yı zirvede kalıcı şekilde tutmak arzusundayız” dedi.

“Uzun yıllar görev alma niyetindeyiz”


Göreve sadece 8 maçı tamamlamak için gelmediklerinin, uzun yıllar görev alma hedefinde olduklarını belirten Tunalı, altyapıda çok yetenekli gençler ve çok başarılı antrenörler olduğunu, bu sayede geleceğin Çetinkaya’sını yaratabileceklerini belirtti.


Tunalı sözlerinin sonunda eski Başkan Dizdarlı’nın sağlık konusunda savunduğu durumların haklı taraflarının olduğuna işaret ederek, onun istifası ile kulübü sahipsiz bırakmama için görevi aldıklarını, çünkü başka Çetinkaya olmadığını belirtti.

Yönetimde genç isimler çoğunlukta


Ceran Tunalı’nın yönetim kurulunda şu isimler yer alıyor: Eralp Ulunay, Süleyman Yemen, Özkan Kösezade, Macit Yüksel, Erdoğan Macila, Tolga Yıldırım, Kadri Alagöz, Fatih Bulduk, Vedat Ahmetraşit, Hakan Remzi, Irmak Adışanlı, Erhan Kapılgan, Aral Doğu, Bülent Baytekin.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75