banner6

Efsaneler sahne aldı

banner37

   2. Osman Çetintaş” Plaj Voleybol Anı Turnuvasına Koopbank “Hepi Team” sponsorluğunda katılan voleybolun efsane milli sprocuları Münür Özbilgen-Ali Duvarcı-İsmail Kovancı-Hüseyin Kubilay erkekler dörtlüde şampiyon olarak turnuvaya damga vurdular.

Efsaneler sahne aldı
banner150

banner150 banner150

Ahmet OGAN

   Voleybolun simge isimleri efsaneler olarak anılan İsmail Kovancı-Ali Duvarcı-Münür Özbilgen-Hüseyin Kubilay dörtlüsü ilerleyen yaşlarına rağmen isimlerine yakışır şekilde turnuvada mücadele ederken, son iki turnuvanın şampiyonu olan Aras Cars’ı mağlup ederek şampiyonlukla tamamladı. Ayrıca turnuvada kazanılan şampiyonlukta arkadaşlarıyla birlikte katkısı büyük olan İsmail Kovancı en değerli erkek oyuncu olarak seçilerek dikkat çekti.   

Koopbank ailesine teşekkür edildi

   Şampiyon olan Münür Özbilgen-Ali Duvarcı-İsmail Kovancı-Hüseyin Kubilay geçmiş yıllarda gerek kulüp takımlarında gerksede plaj organizasyonlarında birçok şampiyonluklar başarılar elde ettiklerine vurgu yaparak, daha önce üçlü olarak şimdi ise dörtlü olarak şampiyon olmalarının kendileri için çok daha anlamlı olduğunun altını çizerek, sponsorları olan Koopbank'a teşekkür ettiler.

2021 yılında üçlü şampiyonluk

  Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Spor İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) tek üçlü plaj voleybol olma özelliğini taşıyan 9. Osman Maraşlı Plaj Voleybol Anı Turnuvasında erkeler üçlüde “Koopbank Hepi Team” olarak Ali Duvarcı-Münür Özbilgen-İsmail Kovancı şampiyon olmuştu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner75

banner88

banner104