banner6

Eksikler can sıkıyor

banner37

K-Pet Süper Ligde ilk devrenin son maçında Gençler Birliği, Cihangir’i konuk edecek

Eksikler can sıkıyor
banner151 banner143

Aziz AZİZOĞLU

K-Pet Süper Lig’in ilk yarısının son maçında İskele Cumhuriyet Stadı’nda karşılaşacak olan Gençler Birliği ve Cihangir takımları, bu önemli maça birçok oyuncularından yoksun, sıkıntılı bir biçimde hazırlanıyorlar.

Topaloğlu “Revire döndük”

İlk yarının son maçında evlerinde Cihangir ile üst sıralar adına çok önemli bir maç oynayacaklarını aktaran Gençler Birliği Teknik Direktörü Hasan Topaloğlu, ancak bu önemli maç öncesi 8 oyuncularının sakat ve cezalı olduğunu, bir oyuncularının ise durumunun maç günü belli olacağını açıkladı. Takımda sakatlıkları bulunan Malik, Ammanuel, İbrahim Köse, Kaan, Mehmet Aylanç, Ahmet Orun ve Abdullah’ın bu maçta kesin olarak forma giyemeyeceğini dile getiren Topaloğlu, Sinan’ın da kart cezalısı olduğunu belirtti. Sakatlığı süren Şenol’un da henüz takımla antrenmanlara çıkmadığına dikkat çeken teknik adam, bu oyuncunun durumunun ise maç günü belli olacağını ve kadro kurmakta çok zorlandıklarını anlattı.

 

Davulcu “İskele’ye kazanmak için gideceğiz”

   Geçtiğimiz hafta sahalarında lider Yenicami ile berabere kaldıkları için son derece üzgün olduklarını aktaran Cihangir Teknik Direktörü Toygar Davulcu, bu sebepten ötürü hafta başındaki idmanda morallerin bozuk olduğunu ancak bu maçı unutup, oynayacakları Gençler Birliği maçına odaklanmak zorunda olduklarını anlattı. İki maçın arasında kısa bir süre olmasının, sakatlığı bulunan oyuncuların iyileşmeleri açısından sıkıntılı olduğuna değinen Davulcu, omzundan sakatlanan Salih Say’ın yanı sıra, sakatlıkları süren Fırat, Halil Turan ve Ali Öztürk’ün de henüz durumlarının netlik kazanmadığını belirtti. İskele deplasmanına üst sıralardan kopmamak adına kazanmak için gideceklerini de aktaran deneyimli teknik adam, bu zor deplasmanda kazanıp devre arasına moralli girmek amacında olacaklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2016, 10:58
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104