Engelleri atladılar

banner37

KKTC Binicilik Federasyonu 5. Ayak Engel Atlama Müsabakası Meclis Başkanlığı Kupası, 7-8 Kasım tarihleri arasında Asya Atlı Spor Kulübü’nde gerçekleşti. İki gün süren çekişmeli müsabakalar sonrasında dereceye girenlere ödülleri yetkililer tarafından verildi

Engelleri atladılar
banner99

İlk gün sonuçları

70 cm X Pole

1.Tunaç Atlı Spor Kulübü’nden Zorba isimli atıyla Nerin Batıbeniz

2.Tunaç Atlı Spor Kulübü’nden Jack isimli atıyla Nerin Batıbeniz

3.Royal Atlı Spor Kulübü’nden Şayan isimli atıyla Bulut Mirka

70 cm kategorisi

5-12 yaş

1.Tunaç Atlı Spor Kulübü’nden Güneş isimli atıyla Nerin Batıbeniz

2.Tunaç Atlı Spor Kulübü’nden Jack isimli atıyla Nerin Batıbeniz

12-14 yaş

1.Royal Atlı Spor Kulübü’nden Sydney isimli atıyla Ali Toruntay

2.Royal Atlı Spor Kulübü’nden Şayan isimli atıyla Ali Toruntay

3.Ferdi olarak yarışan Storm isimli atıyla Ruby Kılıç

90 cm kategorisi

15-18 yaş

1. Terzioğlu Atlı Spor Kulübü’nden Wulensa isimli atıyla Leyla Gökaşan

2. Aner Atlı Spor Kulübü’nden Hunter isimli atıyla Serkan Efe Ünal

3. Aner Atlı Spor Kulübü’nden Stapillion isimli atıyla Doğa Çobanoğlu

18+ yaş

1. Tunaç Atlı Spor Kulübü’nden Güneş isimli atıyla Jasmine Çelebioğlu

2. Asya Atlı Spor Kulübü’nden Captain Di Zappo isimli atıyla Asya Alpler

3. Royal Atlı Spor Kulübü’nden Annie isimli atıyla Karem Ben Guima

İkinci gün sonuçları

80 cm kategorisi

banner134
5-12 yaş

1.Tunaç Atlı Spor Kulübü’nden Zorba isimli atıyla Nerin Batıbeniz

12-14 yaş

1.Royal Atlı Spor Kulübü’nden Sydney isimli atıyla Ali Toruntay

2.Beşok Atlı Spor Kulübü’nden Venüs isimli atıyla Rifat Özoktay

3.Tunaç Atlı Spor kulübünden Ringo isimli atıyla Batuhan Özbek

18+ yaş:

1.Aner Atlı Spor Kulübü’nden Çakır isimli atıyla Fevzi Kızılkılınç

2.Kıbrıs Atlı Spor Kulübü’nden Secret isimli atıyla Tuğberk Eskimuhtaroğlu

100 cm kategorisi

15-18 yaş

1.Terzioğlu Atlı Spor Kulübü’nden Wulensa isimli atıyla Leyla Gökaşan

2.Aner Atlı Spor Kulübü’nden Çakır isimli atıyla Serkan Efe Ünal

3.Aner Atlı Spor Kulübü’nden Hunter isimli atıyla Serkan Efe Ünal

18+ yaş:

1. Tunaç Atlı Spor Kulübü’nden Güneş isimli atıyla Jasmine Çelebioğlu

2. Tunaç Atlı Spor Kulübü’nden Zoe isimli atıyla Jasmine Çelebioğlu

3. Royal Atlı Spor Kulübün’nde Prosche isimli atıyla Melissa Alçıner

Genel klasman

1.Terzioğlu Atlı Spor Kulübü’nden Wulensa isimli atıyla Leyla Gökaşan

2.Tunaç Atlı Spor Kulübü’nden Güneş isimli atıyla Jasmine Çelebioğlu

3.Tunaç Atlı Spor Kulübü’nden Zoe isimli atıyla Jasmine Çelebioğlu

120 cm kategorisi

15-18 yaş:

1.Terzioğlu Atlı Spor Kulübü’nden Wulensa isimli atıyla Leyla Gökaşan

18+ yaş

1.Ferdi olarak yarışan Content isimli atıyla Hayri Baykan

Genel Klasman

1.Ferdi olarak yarışan Content isimli atıyla Hayri Baykan

2.Terzioğlu Atlı Spor Kulübü’nden Wulensa isimli atıyla Leyla Gökaşan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75