banner6

Ergazi iddialı hazırlanıyor

banner37

Ergazi iddialı hazırlanıyor
banner150 banner151 banner143

Ahmet OGAN


Bölgeler Terfi Müsabakaları (BTM) İkinci Lig’de mücadele edecek olan Ergazi’de yeni sezon çalışmaları antrenör Cenk Şeren yönetiminde iddialı bir şekilde devam ediyor. Ergazi Güven Spor Kulübü Başkanı Derviş Çimer yönetimi, antrenör Cenk Şeren’le birlikte 15 Mayıs’ta başlayacak lig öncesinde takım kadrosunu güçlendirmek için transfer çalışmalarını da sürdürüyor.

Transferler


Lige şampiyonluk hedefiyle girecek olan Ergazi’de çok geniş bir transfer listesi oluşturuldu.  Şu ana kadar Murat Abuzet, Tuğberk Karataş, Korak Keleş, Engin Keleş, Ahmet Orun, Kemal Kırıkkale, Mehmet Sülün, Mehmetali Demir, Ali Ütenoğlu, Ünsal Kırmızıyüz, Selçuk Yerdelen, Cemal Sevin, Anıl Haklıgör, Ferdi Köse olmak üzere 14 futbolcu ile anlaşmaya varıldı.
 

Hedef şampiyonluk


Ergazi Güven Spor Kulübü Başkanı Derviş Çimer, takımın BTM Birinci Lig’e çıkması için maddi ve manevi olarak her türlü hazırlığı yaptıklarını, ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını belirterek, şu ana kadar on dört futbolcuyla el sıkıştıklarını, TC’li transferi için de profesyonel bir futbolcuyla anlaşma yapacaklarını belirtti.


BTM İkinci Lig’de yedinci grupta rakipleri Ardahan, Bafra, Dipkarpaz, Kaplıca Karadeniz 61, Yarköy takımlarıyla mücadele edecek olan siyah beyazlılarda hedef şampiyonluk olarak belirlendi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110