Erkeklerde İneci, kadınlarda Ginela

Lefkoşa Türk Belediyesi’nin (LTB) organize ettiği ve LTB Paylaşım Mutfağı yararına düzenlenen Lefkoşa Turkcell ile Koşuyor Maratonu’nda dereceye girenler açıklandı

Erkeklerde İneci, kadınlarda Ginela
  • 12 Kasım 2018, Pazartesi 11:08

Sonucu merakla beklenen 21 kilometre yarışında genel klasman birinciliğini erkeklerde Cemal İneci, kadınlarda ise Linea Ginela kazandı. 10 kilometrede ise genel klasmanda erkeklerde birincilik Eser Kurt, kadınlarda ise Tuğba Güneş’in oldu.

Dereceye girenlere ödülleri yarın akşam saat 19.00’da Bandabuliya Sahnesi’nde düzenlenecek etkinlikte verilecek. KKTC Atletizm Federasyonu tarafından açıklanan sonuçlar şu şekilde:

 

10 KM ERKEKLER GENEL KLASMAN SONUÇLARI

1. Eser Kurt – 0:37.05

2.Mesut Akpınar – 0:37.26

3. Ersoy Çetinkaya – 0:38.00

 

10 KM KADINLAR GENEL KLASMAN SONUÇLARI

1.Tuğba Güneş – 0:40.31

2.Mine Devrim – 0:44.08

3.Melda Ünal – 0:49.15

 

10 Km Kadınlar 18-29 Yaş

1.Mine Devrim – 0:44.08

2.Ayça Küçükakça – 0:49.59

3.Şirin Bolkan – 0:50.17

 

10 Km Kadınlar 30-39 Yaş

1.Tuğba Güneş – 0:40.31

2.Melda Ünal – 0:49.15

3.Suna Evran Elmas – 0:50.44

 

10 Km Kadınlar / 40-49 Yaş

1.Habibe Muhtaroğlu – 1:00.60

2.Sevil Bulanık – 1:19.49

3.Nagehan Baysal Utkan – 1:24.50

 

10 Km Kadınlar 50 Yaş Üzeri

1.Kadriye Depreli – 0:59.36

2.Fıona Margaret Addıngton – 1:00.90

3.Michelle Martin 1:01.00

 

10 Km Erkekler 18-29 Yaş

1.Mesut Akpınar – 0:37.26

2.Dagnu Haıle Tessema – 0:39.31

3. Ahmet Alperen Yıldız – 0:42.49

 

10 Km Erkekler 30-39 Yaş

1. Eser Kurt – 0:37.05

2.Murat Ateş – 0:42.16

3. Selim Gürdü – 0:43.26

 

10 Km Erkekler 40-49 Yaş

1.Ersoy Çetinkaya – 0:38.00

2.Tümer Debreli – 0:40.20

3. Okan Baysan – 0:47.20

 

10 Km Erkekler 50 Yaş üzeri

1.Hüseyin Halitoğlu – 0:44.08

2.Aziz Limasollu – 0:45.59

3.İbrahim Azkal – 0:48.33

 

21 KM ERKEKLER GENEL KLASMAN SONUÇLARI

1. Cemal İneci – 1:16.47

2.Tamer Isırgan – 1:24.26

3. Tuncay İbrahimzade – 1:25.40

 

21 KM KADINLAR GENEL KLASMAN SONUÇLARI

1.Liana Ginela – 1:34.42

2.Sabire Atikoğlu – 1:35.20

3.Katalın Major – 1:41.25

 

21 Km Erkekler 18-29 Yaş

1.Tuncay İbrahimzade – 1:25.40

2.Mertcan Bağuç – 1:26.17

3. Alisher Nurushev – 1:33.11

 

21 Km Erkekler 30-39 Yaş

1.Hüseyin Öngün – 1:27.54

2. Özgü Özyiğit – 1:34.03

3. Mehmet Öngün – 1:34.57

 

21 Km Erkekler 40-49 Yaş

1. Cemal İneci – 1:16.47

2.Tamer Isırgan – 1:24.26

3. Murat Mehrübeoğlu – 1:46.54

 

21 Km Erkekler 50 Yaş üzeri

1. Muzaffer Ceyhan – 1:32.36

2. Aysın Öztoprak – 1:37.58

3. Bekir Moda – 1:40.13

 

21 Km Kadınlar 18-29 Yaş

1.Liana Ginela – 1:34.42

2.Sabire Atikoğlu – 1:35.20

3.Nadya Zuyeva Saçlı – 1:42.42

 

21 Km Kadınlar 30-39 Yaş

1.Katalın Major – 1:41.25

2.Sevim Yıldız – 1:56.18

3.Emel Bilgin – 2:01.01

 

21 Km Kadınlar 40-49 Yaş

1.Nuran Öze – 1:43.58

2.Yonca Özdemir – 2:02.26

 

21 Km Kadınlar 50 Yaş Üstü

1.Şerife Derya Deniz – 2:11.05

 2.Güler Şahin


  -  2:28.22

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 18 13 3 2 29 42
2 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 18 13 2 3 22 41
3 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 18 13 0 5 21 39
4 CİHANGİR GSK 18 10 3 5 5 33
5 LEFKE TSK 18 9 4 5 8 31
6 GÖNYELİ SK 18 9 2 7 5 29
7 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 18 9 2 7 -1 29
8 ÇETİNKAYA TSK 18 8 4 6 1 28
9 TÜRK OCAĞI LİMASOL 18 8 3 7 10 27
10 BAF ÜLKÜ YURDU 18 7 5 6 8 26
11 GENÇLİK GÜCÜ TSK 18 5 4 9 -7 19
12 BİNATLI YSK 18 4 3 11 -15 15
13 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 18 3 5 10 -26 14
14 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 18 2 7 9 -25 13
15 GİRNE HALK EVİ 18 3 2 13 -12 11
16 ESENTEPE KKSK 18 3 1 14 -23 10
yukarı çık