banner6

Erseven: Hedefimiz Süper Lig

banner37

K-Pet Birinci Lig ekiplerinden Girne Halk Evi, pandemi sonrası verilen antrenman izinleri ile çalışmalarını hızlandırdı

Erseven: Hedefimiz Süper Lig
banner150

banner150

banner99

Ahmet ÖZYAŞAR

Takımın Teknik Direktörü Rıza Erseven, verilen arada futbolcuların bireysel antrenman ile hazırlıklarını sürdürdüklerini, yaklaşık iki haftadır ise takım olarak çalışmalara devam ettiklerini belirtti

“Futbolcularımın performansından memnunum”


Erseven, takımsal antrenmanlara ilk olarak dayanıklılık, kuvvet ve kondisyon çalışmaları ile başladıklarını daha sonra ise saha içi antrenmanlarına devam ettiklerini ifade etti. Başta tecrübeli oyuncuları olmak üzere tüm oyuncularının Koronavirüs sürecinde iyi çalıştıklarını ve neredeyse hazır durumda saha antrenmanlarına başladıklarını belirterek, bu durumun da kendisini oldukça memnun ettiğini vurguladı.

“Athos ve Yiğit dışında eksik yok”


Rum kalecileri Athos ve takımdan ayrılma kararı alan Yiğit dışında çalışmalarda eksik oyuncuları bulunmadığının altını çizen Erseven, çalışmaların tam kadro devam ettiğini söyledi.


Maçların yeniden başlayacağı tarihe kadar hazırlık maçları yapacaklarını ve lige tamamıyla hazır girmeyi hedeflediklerini belirten teknik direktör Erseven, lig sonunda amaçladıkları Süper Lig’e yeniden çıkmanın en büyük hedefleri olduğunun altını çizdi. Erseven, sözlerinin sonunda tüm futbol camiasına sağlıklı bir lig temennisinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104