Esendağlı’dan toplantı çağrısı

banner37

Girne Halk Evi Başkanı Veli Esendağlı, futbol müsabakalarının tekrar başlaması için çaba gösterirken, futbolun paydaşlarının birbirleri ile kavga etmeleri ve zıtlaşmalarının kendilerini üzdüğünü açıkladı

Esendağlı’dan toplantı çağrısı
banner90
banner8

“Futbol için yanıp tutuşuyoruz”


Esendağlı, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Futbol müsabakalarının tekrar başlaması için hepimiz yanıp tutuşurken futbolun paydaşlarının birbirleri ile kavga etmeleri, zıtlaşmaları birbirlerinden bu kadar kopmaları ve son günlerde hakarete varan açıklamalar yapmaları bizleri çok derinden üzmektedir. Amaç futbolu tekrar başlatmaksa bunun tek yolu ortak akıl ve birlikten geçer. Bunun için de derhal futbolun tüm paydaşları bir araya gelmeli ve yapılması gereken ortak yol çizilmelidir.”

banner134

“Futbolcuların ahlaklarından şüphemiz yok”


“Kendi kulüp sporcularımızdan başlayarak tüm takımların futbolcularının karakterlerinden, ahlaklarından ve iyi niyetlerinden hiçbir şüphemiz yokken bizlere şuan gereken tek şey geniş kapsamlı bir toplantı yapıp hepimizin iyi niyetle bundan sonrası için yapmamız gerekeni ortaya koymasıdır. Unutmayalım ki er ya da geç bu futbol başlayacak ve futbola mevcut futbolcular, teknik direktörler ve kulüp başkanlarıyla devam edeceğiz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75