Esentepe kalıcı olmak istiyor

banner37

Süper Lig’in yeni ekiplerinden Esentepe yeni sezona yönelik hazırlıklarını sahasının ekiminin yeni tamamlanması nedeni ile Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı’nda sürdürüyor

banner87
Esentepe kalıcı olmak istiyor
banner90
banner99

Can İPCİOĞLU

Bahadır “Saha sıkıntımız var”


Esentepe Kulüp Başkanı Umut Bahadır, amaçlarının ligde kalıcı olmak olduğunu vurguladı. Bahadır, kendi sahalarının çim ekiminin yeni yapıldığı için henüz sahaya giremediklerini ifade ederek, bunun sıkıntısını yaşadıklarını söyledi.


Bahadır, ayrıca saha tribünlerindeki koltuklarının yerlerinden sökülmeleri nedeni ile tribünlerde maç izleme olanağının zor olduğunu ve Spor Dairesi’nin bu konuda verdiği yardım sözünün bir an önce yerine getirilmesini istedi.

 

Kansu “Transfer sürecek”


Esentepe Teknik Direktörü Davut Kansu idmanlara yeni başladıklarını ve sadece düz koşu yaptıklarını ifade etti. Kansu yabancı oyuncu konusunda aceleci olmadığını, bu futbolcuları ağustos ayı içerisinde getireceklerini ve o zaman topla çalışmalara başlayacaklarını ifade etti.


Kansu, yerli transfer olarak Serdarlı’dan İsmet Paşa Pehlivan ile anlaştıklarını ve stoper sorununu bu oyuncu ile giderdiklerini belirtti. Davut Kansu, Ali Karal ve Kağan Görneçli’nin de geri geldiğini belirterek, yerli oyuncu transferinin devam edeceğini söyledi.


Esentepe, ağustos ayı sonunda Türkiye’de kamp yapacak.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2018, 10:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75