“Etik değil”

banner37

Mesarya Teknik Direktörü Nazım Aktunç, ligin ilk devresi bitmeden oyuncularına gelen transfer teklifleri konusunda sitemli olduğunu söyledi

banner87
“Etik değil”
banner90
banner99

Serhan KABLAN

K-Pet Birinci Lig’in ilk devresini 36 puanla en yakın takipçisi Yonpaş Dumlupınar’ın 6 puan önünde tamamlayan Mesarya’da Teknik Direktör Nazım Aktunç, ilk devrenin bitimine 2-3 hafta kala oyuncularına gelen transfer tekliflerini etik bulmadıklarını söyleyerek, bu konuda sitemli olduklarını belirtti.

Aktunç: Tüm futbolcularım azimli çalışıyor


Takımdaki arkadaşlık ve birlik beraberliğin çok iyi olduğunu, Süper Lig yolunda önemli galibiyetler alarak hedefe adım adım yaklaştıklarını belirten Aktunç, “Bu konumda olmamıza en büyük faktör oyuncularımın azimli çalışmalarıdır” dedi. Tecrübeliler ile gençleri harmanlayarak iyi bir kadro yapısı oluşturduklarını kaydeden Aktunç, özellikle gençleri oynatmaya devam edeceğini ve ülke futboluna başarılı gençler kazandıracaklarını kaydetti.

“Tüm futbolcularıma ihtiyacım var”


Hasan Piro, İbrahim Çıdamlı, Halil Turan ve Arda Sözcü yanında birçok oyuncusuna da ligin ilk devresi bitmeden transfer teklifleri geldiğini, bunların hepsinden haberleri olduğunu ifade eden Aktunç, “Hiçbir oyuncumuzu verme niyetinde değiliz, Süper Lig yolunda hepsine ihtiyacımız vardır” şeklinde konuştu.


Bu durumu “etik değil” olarak değerlendiren Nazım Aktunç, oyuncularının transfer talebinde bulunmadığının altını çizdi.

“Rıdvan Doymaz’ı kadroya dahil ettik”

  17 kişilik dar bir kadroya sahip olduklarını bu nedenle 1-2 transfer yapma planları olduğunu ifade eden Aktunç, bonservisi elinde bulunan Dörtyol futbolcusu Rıdvan Doymaz’ı kadroya dahil ettiklerini vurguladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108