banner6

“Evimizde dişli takım olacağız”

banner37

Süper Lig’in batı bölgesindeki tek temsilcisi konumunda bulunan Lefke’de Teknik Direktör Çağan Çerkez, net konuştu

“Evimizde dişli takım olacağız”
banner99

Özel Haber - Can İPCİOĞLU

   Topladığı 23 puan ile ligin ilk devresini 8’inci sırada tamamlayan Lefke, ikinci devre hazırlıklarını sürdürüyor. Hafta sonu Kıbrıs Kupası ilk tur mücadelesinde kendi sahasında Baf Ülkü Yurdu’nu ağırlayacak olan mor beyazlı ekip tur atlamak istiyor.
   Lefke Teknik Direktörü Çağan Çerkez ilk devrede takımı devralırken kötü durumda olduklarını fakat daha sonra birlik be beraberlik içerisinde iyi sonuçlar almaya başladıklarını ifade etti. Amaçlarının alt sıralardan uzak ve üst sıralara yakın bir yere ligde demir atmak olduğunu söyleyen Çerkez, kupada ise gidilecek en son noktaya kadar gidebilir miyiz hesabı içerisinde olacaklarını vurguladı.

Takımın uyumundan memnun

   Lefke Teknik Direktörü Çağan Çerkez, ara dönemde üç günlük kamp yaptıklarını ve takıma yükleme yaptığını ifade ederek yeni gelen oyuncuların takıma uyumundan memnun olduğunu belirtti. Burak Sarıkaya, Behiç Kum ve genç oyuncu Doğukan ile daha da güçlendiklerini vurgulayan genç teknik adam sezon başında yaşanan anlaşmazlık nedeni ile kadroda yer almayan Okan Gün’ün de takıma tekrar döndüğünü ve kadro genişliğinin sağlanmış olduğunu söyledi. Yabancı oyuncu konusunda geçmişte ülkemizde oynayan ve son olarak Yeşilova formasını giyen forvet Jibuzar’ı kadrolarına dahil ettklerini ve gol sorununu çözeceklerini umduğunu söyledi.
   Lefke Teknik Direktörü Çağan Çerkez, kendi sahalarında “Karadağ geçilmez” sözünü hatırlatma adına dişli bir takım olacaklarına inandığını belirterek güzel futbol oynayıp lige renk katacaklarını sözlerine ekledi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104