Evram “Kulüpler önünü görmek istiyor”

banner37

Yaptığı flaş transferlerle dikkatleri üzerinde toplayan Süper Lig’in yeni ekibi Yonpaş Dumlupınar’da başkan Mehmet Evram, tekrarlayan COVİD-19 vakaları ve kulüplerin yaşayabileceği sıkıntılarla ilgili değerlendirmelerde bulundu

Evram “Kulüpler önünü görmek istiyor”
banner90
banner99

Levent TEZEL


Başlayacak olan maçların ertelenmesi ve devlet katkısının verilmemesi durumunda birçok kulübü büyük zorlukların beklediğini kaydeden başkan Evram, kulüplerin önünü görmek isteyeceğini, gelecek planlamaları için bunun çok önemli olduğunu vurguladı.

Evram “Kulüplere kalıcı gelirler şart”


Bir çok kulübün tüm hesap kitabını devlet katkısına bağladığını belirten Yonpaş Dumlupınar Kulüp Başkanı Mehmet Evram, kulüplerin maddi kaynak sağlamak için çabaladığını ancak kalıcı gelirler veya sponsor gelirleri olmadığı için çıkmazlar yaşadıklarını söyledi.


banner134
Birçok kulübün bu dönemde takımlarını güçlendirmek için transferler yaptıklarını, çekler yazdıklarını hatırlatan Evram, Covid-19 vakalarının artması buna bağlı olarak alınan tedbirlerin kafalarda soru işaretleri yaşattığını söyledi.


Devlet katkısının bir an önce kulüplere yansıtılmasının gerekliliği üzerinde duran başkan Mehmet Evram, birçok kulüp başkanının bu konudaki sıkıntılarını dile getirdiğini de belirtti.

“Sponsorumuz ile konuştuk”


Yonpaş Dumlupınar kulübü olarak sponsorları olan Yonpaş Orman Ürünleri Şirketi ile önceden konuşup uzlaştıklarını ve transferlerini de ona göre yaptıklarını dile getiren başkan Mehmet Evram, sponsorları ile tam bir uyum içinde olduklarını da ekledi.


Yonpaş Dumlupınar Kulüp Başkanı Mehmet Evram, kulüpler için kalıcı gelirlerin veya sponsor gelirlerinin ayakta kalmak için çok büyük önem taşıdığını da sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75