Faydalı işbirliği

banner37

Faydalı işbirliği
banner90
banner99

Kuzey Kıbrıs Ralli Kulübü (KKRK) ile Kıbrıs Paramedik Derneği (Parder) arasında ilk ve acil müdahale ile eğitim çalışmalarında iş birliği yapılması amacıyla protokol imzalandı. Söz konusu protokolün imza töreni, Kuzey Kıbrıs Ralli Kulübü’nde yapıldı.

Protokolün imzalanmasında düzenlenen toplantıya KKRK Başkanı Niyazi Tekindor, KKRK Genel Sekreteri Gizem Taşoğlu, PARDER Başkanı Adem İlkhan, PARDER Eğitim Sorumlusu Meral Ceyhan ve PARDER Yönetim Kurulu üyesi Seda Duran katıldı.

Birçok katkı sağlanacak

İmzalanan protokole göre Kıbrıs Paramedik Derneği, Kuzey Kıbrıs Ralli Kulübü tarafından organize edilen KKTC Ralli Sprint Şampiyonası’nda paramedik personel görevlendirecek. Parkur içerisinde ve servis alanında kurulacak ilk yardım çadırında paramedik desteği sağlanarak acil durumlarda en kısa sürede müdahale edilmesi planlanıyor.

Ayrıca Ralli Kulübü’nün belirlediği görevlilerine periyodik olarak belirlenen tarihlerde ilk yardım eğitimi verilmesi öngörülüyor. Böylece KKRK tarafından organize edilen KKTC Ralli Sprint Şampiyonası’nın güvenliği en üst seviyeye çıkarılacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75