banner6

Fenerbahçe tribünlerinden deprem bölgesine destek

banner37

Süper Lig'in 23. haftasında Fenerbahçe ile Konyaspor'un karşı karşıya geldiği erteleme maçında depremzedeler unutulmadı. Tribünlerde destek pankartları açılırken depremzede çocuklar seremonide yer aldı. Aynı zamanda taraftarlar, depremzedeler için sahaya atkı, bere ve eldiven attı.

Fenerbahçe tribünlerinden deprem bölgesine destek
banner90
banner99

Spor Toto Süper Lig'in 23'üncü hafta erteleme maçında Fenerbahçe, Konyaspor'u konuk ediyor. Ülker Stadı'nda saat 19.00'da başlayan mücadelede hakem Halil Umut Meler düdük çaldı. Meler'in yardımcılıklarını Mustafa Emre Eyisoy ile Cevdet Kömürcüoğlu üstlendi.

Fenerbahçe tribünlerinden deprem bölgesine destek - 23

Fenerbahçe tribünlerinden deprem bölgesine destek - 2

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen deprem felaketinin ardından Fenerbahçe ile Konyaspor karşılaşması öncesinde iki takım futbolcuları ile mücadelenin hakemleri siyah tişörtle ısınmaya çıktı. Tişörtlerin ön kısmında ”Geçmiş Olsun Türkiyem” arka kısmında ise “Yaralarımızı Birlikte Saracağız” yazısı yer aldı.

Fenerbahçe tribünlerinden deprem bölgesine destek - 3

Konyaspor seremoniye “Futbol Ailesi 1 Mart’ta Canlı Yayında #OmuzOmuza”, Fenerbahçe ise “Acımızın Tarifi Yok Ülkemizin Başı Sağ Olsun” yazılı pankartla çıktı.

Fenerbahçe tribünlerinden deprem bölgesine destek - 4

Fenerbahçeli futbolcuların mücadelede giydikleri formaların arkasında ise deprem felaketinin yaşandığı illerin isimleri yer aldı.

Fenerbahçe tribünlerinden deprem bölgesine destek - 5

Fenerbahçe ile Konyaspor arasındaki maçı; Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Antalyaspor Başkanı Aziz Çetin, Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma, Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz tribünden takip etti.

Fenerbahçe tribünlerinden deprem bölgesine destek - 6

Ülker Stadyumu’ndaki reklam panoları ve skorboardlarda deprem felaketinde vefat eden dernek üyeleri, çalışanlar ve taraftar gruplarının isimleri ile “Yaraları Birlikte Saracağız”, “Bizim Canımız Türkiye” ve “Ülkemizin Başı Sağ Olsun, Hepimize Geçmiş Olsun” yazıları yer aldı.

Fenerbahçe tribünlerinden deprem bölgesine destek - 7

Doğu Tribünü’nde (Maraton Tribünü) “Acımız Tarifsiz, Başımız Sağ Olsun”, Güney Tribünü’nde (Okul Açık Tribünü) ise “Yaşaran Gözler Umut Dolacak, En Güzel Yarınlar Bizim Olacak” pankartı açıldı.

Fenerbahçe tribünlerinden deprem bölgesine destek - 8

DEPREMZEDE ÇOCUKLAR SEREMONİDE

Yaşanan deprem felaketinin ardından İstanbul’a gelerek Sancaktepe Mahmut Celalettin Ökten KYK yurdunda konaklayan vatandaşların çocukları arasından seçilen, 24 depremzede çocuk seremonide yer aldı.

Fenerbahçe tribünlerinden deprem bölgesine destek - 9

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce yapılan çalışma kapsamında seremoniye çıkan çocuklar sonrasında Batı Tribünü’nde (Fenerium Tribünü) görevliler ile birlikte karşılaşmayı izledi.

Fenerbahçe tribünlerinden deprem bölgesine destek - 10

Karşılaşma öncesi ise Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, depremzede çocuklarla bir araya geldi.

Fenerbahçe tribünlerinden deprem bölgesine destek - 11

Öte yandan tribünlerde yer alan taraftarların birçoğu siyah kıyafet giydi. “Türkiye Üşüme Fenerbahçe Seninle” şeklinde tezahüratta bulunan sarı-lacivertli taraftarlar, yanlarında getirdikleri atkı, bere ve eldivenleri deprem bölgesine gönderilmesi için stat zeminine attı.

Fenerbahçe tribünlerinden deprem bölgesine destek - 12

Fenerbahçe tribünlerinden deprem bölgesine destek - 13

Fenerbahçe tribünlerinden deprem bölgesine destek - 14

Fenerbahçe tribünlerinden deprem bölgesine destek - 15

Fenerbahçe tribünlerinden deprem bölgesine destek - 16

Fenerbahçe tribünlerinden deprem bölgesine destek - 17

Fenerbahçe tribünlerinden deprem bölgesine destek - 18

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104