banner6

Filede büyüklerin kapışması

banner37

Filede büyüklerin kapışması
banner8

Ahmet OGAN

KKTC Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen Büyük Kadınlar ve Büyük Erkekler Ligi’ne oynanan maçlarla devam edildi. Büyük erkekler ligi Covid 19 engeli ile karşı karşıya kaldı.

Kadınlarda ikinci hafta


Voleybol Büyük Kadınlar Ligi’nde ikinci haftada tek maç oynandı. Gazimağusa Lala Mustafa Paşa Spor Salonu’nda Doğu Akdeniz Üniversitesi ile Karpaz Gate Marina karşı karşıya geldi.


Karşılaşmada ilk seti 25-13 kazanan Doğu Akdeniz Üniversitesi, ikinci setde de üstünlüğünü sürdürerek seti 25-21 kazandı. Doğu Akdeniz Üniveristesi son setde de üstün oynadığı seti 25-10 maçında rakibi Karpaz Gate Marina karşısında set vermeden 3-0 kazanarak lige galibiyet ile başladı.

Erkeklerde ikinci hafta


Voleybol Büyük Erkekler Ligi’nde ikinci haftada oynanması gereken iki maç da oynanamadı. Lala Mustafa Paşa Spor Sarayı’nda Doğu Akdeniz Üniversitesi ile Karpaz Gate Marina, Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’nda ise Vakıflar ile Mağusa Spor Akademisi arasında oynaması gereken her iki karşılaşmada Koronavirüs vakaları ve temaslı sporculardan dolayı oynanamadı.

Covid 19 engeli


Erkekler Ligi’nde ikinci haftasında Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’nda Vakıflar ile Mağusa Spor Akademisi arasında oynaması gereken haftanın en önemli karşılaşması Mağusa Spor Akademisi takımı antrenör, sporculardan bazıları Koronavirüs’e yakalanması diğer oyuncuların ise temaslı olduğundan dolayı oynanamadı. Kurallar gereği Vakıflar müsabakadan 3-0 galip ayrıldı. Lala Mustafa Paşa Spor Saray’ında Doğu Akdeniz Üniversitesi ile Karpaz Gate Marina arasında oynaması gereken karşılaşma Doğu Akadeniz Üniversitesi takımı sporcularından Koronavirüse yakalanması ve temaslı sporcuları fazlalığı nedeni ile oynanamadı. Kurallar gereği Karpaz gate Marina (KGM) müsabakadan 3-0 hükmen galip ayrıldı.

Maç Programı:

banner134

10 Kasım Çarşamba:

Büyük Kadınlar:

Doğu Akdeniz Üniversitesi-Vakıflar

Büyük Erkekler

Doğu Akdeniz Üniversitesi-Vakıflar

Karpaz Gate Marine-Mağusa Spor Akademisi

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104