Fileleri gole boğdular

banner37

4 haftası geride kalan Süper Lig’de Cihangir, Doğan Türk Birliği, Yenicami, Gençlik Gücü, Türk Ocağı ve Hamitköy maçlarını gol atmadan tamamlamadı

banner87
Fileleri gole boğdular
banner8

Şükrü BURAĞAN

   Süper Lig’de geride kalan 4 hafta sonunda tüm maçlarda gol atan takım sayısı 6 oldu. Cihangir, Yenicami, Doğan Türk Birliği, Hamitköy, Türk Ocağı ve Gençlik Gücü geride kalan haftalarda maçlarını gol atmadan tamamlamadı. Ligin en golcü takımı unvanı şu anda 14 golle (4-5-1-4) Cihangir’e ait. Doğan Türk Birliği 13 (4-4-2-3), Yenicami 13 (5-3-3-2), Hamitköy 10 (1-1-4-4), Türk Ocağı 8 (1-2-3-2) ve Gençlik Gücü 8 (1-2-3-2) gol kaydetti.

Yenicami ve Doğan ikiden aşağı atmıyor

   Şampiyonluk adayı Yenicami ilk hafta 5, ikinci ve üçüncü hafta 3 ve son hafta 2 gol atarak maçlarında en az 2 gol üretti. Aynı şekilde şampiyonluk hedefindeki Doğan Türk Birliği de birinci ve ikinci haftada 4, üçüncü hafta 2 ve son hafta 3 gol atarak maçlarında en az 2 gol bulan diğer takım oldu.

MTG’den bir maçta tam 8 gol

   Bir maçta en fazla gol atan takım ise son şampiyon Mağusa Türk Gücü oldu. İlk 2 haftayı sessiz geçiren Mağusa ekibi üçüncü haftada attığı 4 golü son haftada 2’ye katladı ve Baf Ülkü Yurdu’nu 8-0 yenerek bir maçta en fazla gol atan takım unvanını eline geçirdi.

Gole en uzak takım Düzkaya

   Süper Lig’de geride kalan 4 haftada gol atmakta en çok güçlük çeken takım ise Düzkaya oldu. Çatalköy ekibi bu süreçte sadece 3 gol kaydedebildi. Düzkaya’yı 4 gol atan Lefke takip etti. Binatlı, Gönyeli ve Çetinkaya da 5’er gol kaydederek en az gol atan takımlar kategorisinde yer aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner108