Final şöleni

banner37

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen Nicosia Group Kıbrıs Kupası’nda Mağusa Türk Gücü ile Yenicami arasında oynanacak final mücadelesi 2019-2020 sezonunun son maçı olacak

Final şöleni
banner90
banner99

7 Ağustos 2020 Cuma akşamı saat 20.00’de Lefkoşa Atatürk Stadı’nda oynanacak olan karşılaşmaya giriş ücretsiz olacak.


Bu yıl KTFF ile Nicosia Group arasında imzalanan protokolle kupaya ayrı bir renk geldi. Nicosia Group’un zengin hediyelerle süslediği Kıbrıs Kupası serüveni, kulüpler ve futbolseverler için de ayrı bir heyecan yarattı.

Bir futbolsever araba kazanacak


Nicosia Group bu yıl 1.tur maçlarından itibaren maçlara giren her sporsevere çekiliş bileti takdim ederken bu çekiliş sonucunda; 1 kişiye Nissan March marka araba, 2 kişiye iphone 11 cep telefonu ve 2 kişiye de 49’’ Sunny marka televizyon verilecek. Yapılan açıklamada bilet sahibinin çekiliş sırasında stadyumda olması gerektiği belirtilirken, çekilişlerin devre arasında ve maç sonunda yapılacağı duyuruldu.

banner134

Final maçı akşamında çekiliş heyecanı da yaşanacak


Kuponlara sahip olacak kişiler Lefkoşa Atatürk Stadı’nda oynanacak final maçının heyecanını yaşarken, devre arası ve maç sonunda noter huzurunda yapılacak çekilişi de takip edebilecek. Yapılacak çekilişte kupon üzerindeki numara okunduğunda kupon sahibi kişinin belli bir süre içerisinde çekiliş noktasına gelerek çekiliş kuponunu ibraz etmesi zorunlu olacak. İlgili numaraya sahip kupon sahibinin olmaması durumunda çekiliş tekrarlanacak.

15 bin TL’lik bireysel performans ödülü de var


Nicosia Şirketler Grubu, KTFF’nin organizasyonunda tüm bunlar yanında kupada başarı gösterecek futbolculara bireysel performans ödülü verecek. Buna göre kupanın gol kralına 5 bin TL, Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği tarafından belirlenecek kupanın en başarılı oyuncusuna 5 bin TL ve yine Kıbrıs Türk Futbol Antrenörler Derneği tarafından seçilecek en iyi genç futbolcuya da 5 bin TL ödül verilecek.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75