Forest ruhu canlanacak

banner37

Süper Lig ekiplerinden Küçük Kaymaklı yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor

banner87
Forest ruhu canlanacak
banner90
banner99

Ebru AKGÜR

Ahmet Dirgen yönetiminde transferde emin adımlarla ilerlemek isteyen ve bütçesini dengeli kullanmayı planlayan K.Kaymaklı, camianın eski ruhunu yakalamasına da çalışıyor. Teknik direktör Serhat Ertürk, yeni sezonda mücadeleci bir takım izlettirmek için çalışmalarını sürdürdüklerini açıkladı.

Antrenmanlar doludizgin

Yeni sezon hazırlıklarına tam kadro katılım ile devam ettiklerini söyleyen teknik direktör Serhat Ertürk,“Oyuncularımın antrenmanlara gösterdiği ilgiden memnunum. Koşan, mücadeleci ve hırslı bir takım yaratmak istiyoruz” dedi. Kadrosunda genç oyuncuların ağırlıkta olduğunu ve takımda kalan tecrübeli oyuncuların denge unsuru oluşturacağını aktaran Ertürk, “ Tecrübeli oyuncularımız ve gençler bütünlük içinde çalışarak hedefe odaklanacaktır. Şu anda kondisyon ve yükleme çalışmalarımız devam ediyor” şeklinde konuştu.

 

“Yabancı konusunda hassasız”


Serhat Ertürk, transferde önceliklerinin kaleci transferi olduğunu ve kaleci Raif’i kadrolarına katarak ilk adımı attıklarını aktardı. Yabancı oyuncu transferi konusunda ise ince eleyip sık dokuduklarını ifade eden Serhat Ertürk, “İki sezondur Küçük Kaymaklı yabancı oyunculardan istediği verimi alamadı. Bu sezonda aynı şeyi yaşamamak için yabancı arayışlarımızı titizlikle sürdürüyoruz. Bu hafta sonuna kadar 3 yabancıyı getirip antrenmanda denemek istiyoruz” dedi. Kaymaklı, Yeniboğaziçi’nin genç futbolcusu Ramadan Ağdaç için de görüşmelerini sürdürüyor.

 

Teknik heyet hazır


Teknik direktör Serhat Ertürk’ün takımın başına getirilmesinin ardından yardımcı antrenör Mehmet Aşık, kaleci antrenörü Ahmet Çeliker ve kondisyoner olarak Reşat Oğuz Küçük Kaymaklı’yı yeni sezona hazırlayacak isimler oldu.

 

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2018, 10:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75