Formdakilerin buluşması

banner37

En dikkat çeken skorların sahipleri Ülkü Yurdu ile Gönyeli bu kez rakip oldular

banner87
Formdakilerin buluşması
banner90
banner99

Can İPCİOĞLU

Ligin üçüncü haftasına aldıkları sonuçlarla damga vuran Baf Ülkü Yurdu ile Gönyeli buluşması büyük heyecana neden oluyor. Doğan Türk Birliği karşısında sergilediği güzel futbolun karşılığını 4-1lik skorla taçlandıran Gönyeli ile Binatlı’yı ayni skorla mağlup ederek dikkatleri üzerine çeken Baf Ülkü Yurdu’nda galibiyet serisinin devamı isteniyor.

 

Azat “ Çalışmamızın karşılığını alıyoruz”


Baf Ülkü Yurdu’nun Binatlı karşısında aldığı galibiyetin mimarlarından biri olan ve attığı 2 golle formunun zirvesinde olduğunu gösteren Azat Tip başarılarına devam edeceklerini vurguladı. Takımı hakkında konuşan başarılı isim çok koşan, mücadeleyi 90 dakika bırakmayan bir ekip olduklarını ifade ederek belki çok yıldız oyuncularının olmadığını fakat bunu koşarak kapattıklarını söyledi. Sezon başından beridir hocalarının verdiği taktikleri sahada en iyi şekilde uygulamaya çalıştıklarını, idmanlarda yüzde yüz verim ile çalıştıklarını ve bunun karşılığını almaya başladıklarını vurgulayan Azat, Gönyeli maçına da diğer karşılaşmalarda olduğu gibi çok iyi hazırlanacaklarını ifade etti. Gönyeli’yi özellik olarak kendi takımlarına benzeten Azat, çok koşan bir takımla mücadele edeceklerini ayrıca yetenekli adamlarının olduğunu fakat kendi sahalarında taraftarlarının önünde üç puanı alan tarafın Baf Ülkü Yurdu olacağına inandığını sözlerine ekledi.

 

İbrahim “ Arkadaşlık ruhumuz çok güçlü”


Gönyeli’nin sol kanat oyuncularından İbrahim Öksüzoğluları yaptığı açıklamada takım olarak en iyi yönlerinin takımdaki arkadaşlık duygusunun olduğunu söyledi. İbrahim, Sabri ile Raif gibi tecrübeli ağabeylerinin her zaman kendilerine yardımcı olduğunu ve iyi çalıştıklarını vurguladı. İbrahim ayni şekilde çalıştıkları takdirde elde edecekleri başarının tesadüf olmadığını göstermek istediklerini ve takımına güvendiğini ifade etti. Baf Ülkü Yurdu’nun da kendileri gibi 6 puanı bulunduğunu ve Güzelyurt’ta kendilerini zorlu bir maçın beklediğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2018, 11:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75